PL / EN
RHLS KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012 PROSTO Z BROOKLYNU

RHLS KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012 PROSTO Z BROOKLYNU

Zabawa kolorem, wzorami i fasonami – a to wszystko w stylistyce nawiązującej do mody w klimacie disco końca lat 80-tych. Zobaczcie koniecznie kolekcję na sezon wiosna lato 2012 marki Rhls prosto z Brooklynu!

Rhls - jak mówi Sara – założycielka marki, powstała w 2005 roku, po to, aby kreować funkcjonalną i jednocześnie innowacyjną modę nawiązującą do kultury i atmosfery panującej na Brooklynie. Miks różnorodnych stylów, fasonów i szaleństwo kolorów – to główne wyznaczniki, na których bazują dotychczasowe kolekcje marki. Nie inaczej jest w przypadku najnowszej - na sezon wiosna lato 2012.

 

Ostre geometryczne cięcia podkreślone są jeszcze bardziej za pomocą surowych, niemal technicznych tkanin, jako kontra do tego pojawiają się opływowe kostiumy z lycry z zabawnymi wycięciami. Całość swoją stylistyką nawiązuje do mody w stylu disco, końca lat 80-tych. Kolorowe nadruki, abstrakcyjne i lekko kontrowersyjne rysunki oraz wielobarwne wstawki dodają kolekcji zabawnego wydźwięku.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie Brooklyn oczami marki Rhls! Czy zdecydowalibyście się wyjść w takich strojach na polską ulicę?

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Rhls | trendy wiosna lato 2012 | kolekcja |

podobne artykuły