PL / EN
QUINN – NEW FACE Z AGENCJI WAVE MODELS

QUINN – NEW FACE Z AGENCJI WAVE MODELS

Niepokorny duch, który ma szansę zmienić polski modeling!

Piętnastoletnia podopieczna Wave Models odkryta w centrum handlowym ma wszelkie zadatki, by zajść wysoko. Choć w branży funkcjonuje od  niedawna, niebanalna uroda w połączeniu z zadziornym charakterem, silną motywacją i determinacją zaprowadziły ją prosto pod skrzydła prestiżowej agencji IMG.

 

Obecnie szlifuje warsztat w Polsce, jednak jej plany i ambicje sięgają daleko poza jej granice. Szerszej publiczności modelka dała się poznać jako bohaterka kampanii marki biżuteryjnej Totem, która choć obecna jest na rynku od niedawna, dzięki charakterystycznemu designowi połączonemu z silnym ładunkiem symbolicznym, zdążyła zbudować sobie stale poszerzające się grono odbiorców.

 

Quinn sportretowana przez artystkę, fotografkę i autorkę kolaży Ritę Zimmermann w wyżej wspomnionej sesji, a także w testach udowadnia, że przed aparatem czuje się swobodnie i pewnie. Kolejne wprawki przez nią już w maju – pod opieką wiodącej hiszpańskiej agencji Uno Quinn wyjeżdza na kontrakt do Barcelony.

 

Zapadające w pamięć, delikatne rysy w połączeniu z nieposkromionym temperamentem i ogromną pasją, a także gotowością do podjęcia ryzyka każą mniemać, że o tej niepokornej debiutantce wkrótce zrobi się głośno!

 

MATERIALS_2016/MODA_POLSKA/OSOBOWOSCI/QUINN – NEW FACE Z AGENCJI WAVE MODELS/14591654_1093392880781949_5415893231271402826_n.jpg

 

fot. Facebook.com/totem

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Quinn | new face | Wave Models |

podobne artykuły