Logotyp serwisu lamode.info
QOOQOO - ZUPEŁNIE NOWE SPOJRZENIE NA LEGGINSY

QOOQOO - ZUPEŁNIE NOWE SPOJRZENIE NA LEGGINSY

QOOQOO to marka założona przez pochodzącą z Łotwy designerkę Alonę Bauskę. Zobaczcie legginsy jej projektu, które wzbudzają uśmiech na twarzy!

Pochodząca z Łotwy Alona Bauska z wykształcenia jest grafikiem, ale ponieważ moda od zawsze towarzyszyła jej w życiu, w swojej pracy postanowiła połączyć te dwie dziedziny. Z miksu powstała marka QOOQOO – proste kroje ubrań i nietypowe nadruki.


Głównym elementem wszystkich kolekcji sygnowanych marką QOOQOO są legginsy. Jak mówi sama projektantka powstały po to, by „nauczyć kochających kolor szary Łotyszy, miłości do ekstrawaganckich i pełnych humoru dodatków.”


Dzięki zabawnym wzorom legginsy przestają być bazą i tłem do reszty stroju, a wysuwają się na pierwszy plan. Projektantka za pomocą grafiki stara się przekazać, że deszczowy dzień nie musi wcale należeć do nudnych, a groźne z pozoru psy mogą stać się najlepszymi kompanami gier na świeżym powietrzu.

 

Nam taka zabawa modą i konwencjami bardzo się podoba, a ze względu na mało wakacyjną aurę w tym sezonie zdecydowalibyśmy się na różowy model z motywem chmur i deszczu. A Wam, które legginsy przypadły do gustu?

tagi: QOOQOO | trendy jesień zima 2011 | kolekcja |

podobne artykuły