PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PRZYTULISZ MNIE? NOWA POLSKA MARKA HOLD ME TIGHTS!

PRZYTULISZ MNIE? NOWA POLSKA MARKA HOLD ME TIGHTS!

Hold Me Tights – nowa marka na polskim rynku mody. Zobaczcie, co kryje się za intrygującym hasłem.

Czym jest Hold Me Tights? Na to pytanie postanowiliśmy poszukać odpowiedzi na chwilę po tym, jak w internecie ukazała się mroczna sesja z udziałem dwóch modelek, autorstwa Mony Lisieckiej, którą prezentujemy w galerii.

 

Jak sugeruje tajemnicze hasło Hold Me Tights – marka skupia się na rajstopach właśnie, ale podchodzi do nich z zupełnie nowatorską wizją. Równie tajemniczy i intrygujący jak slogan, jest również duet, który stoi za brandem. Na swój temat nie chcą zbyt wiele mówić, natomiast o pomyśle na projekt opowiadają:

 

Pomysł na stworzenie nowej marki rajstop narodził się w naszych głowach bardzo spontanicznie. Chcieliśmy aby grafika opuściła ramy górnej części garderoby i pojawiła się w zupełnie nowym, zaskakującym miejscu.

 

I faktycznie im się to udało, zaskakujące grafiki nanoszone są na produkt ręcznie, co wymaga niezwykłej precyzji oraz umiejętności. Każda kolekcja ma w założeniu zdecydowanie różnić się od swojej poprzedniczki, a w kolejnych odsłonach dodatkowo mają pojawić się również legginsy.

 

My z chęcią przytulimy rajstopy Hold Me Tights! Jeśli Wy również macie na to ochotę, zapraszamy na www.hold-me-tights.com

 

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Hold Me Tights | Mona Lisiecka | moda polska | marka |

podobne artykuły