Logotyp serwisu lamode.info
PRZEGLĄD JESIENNO-ZIMOWEJ KOLEKCJI BOHOBOCO

PRZEGLĄD JESIENNO-ZIMOWEJ KOLEKCJI BOHOBOCO

Minimalizm to znak rozpoznawczy marki Bohoboco. Jednobarwne tkaniny w uniwersalnych kolorach, ciekawe formy i świetnej jakości materiały składają się na sukces osiągnięty przez duet projektantów - Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka. Zobaczcie, co proponują nam na nadchodzący sezon.

Marka Bohoboco jest ceniona za minimalizm i uniwersalność. Kolekcje tworzone przez duet projektantów, Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka, zazwyczaj mają oszczędną kolorystykę oscylującą pomiędzy bielą, czernią i szarością. Podobnie jest i tym razem, jednak jesienno-zimowa kolekcja została wzbogacona o rzeczy w kolorze złotym.

 

Proste kroje zostały urozmaicone drapowaniami materiału, oraz zewnętrznymi szwami. Ciekawy efekt został również osiągnięty poprzez pokrycie wełny złotą farbą, dzięki czemu złoto ma brudny odcień i nie wygląda tandetnie, lecz szykownie.

 

Dodatkowym urozmaiceniem kolekcji jest kolejna seria butów Boholoft, które zostały stworzone w kolaboracji z marką Loft37, tworzoną przez Adę Kalińską oraz Joannę Trepkę. Komponują się one w pełni z całą kolekcją. Ich forma jest minimalistyczna, zostały one tylko urozmaicone połyskującymi obcasami w dwóch kolorach - złocie i srebrze.

Najnowsza kolekcja marki jest już dostępna w butiku projektantów przy ul. Mokotowskiej 71 w Warszawie, a także w sklepie internetowym www.bohoboco.com.

 

tagi: Bohoboco | Michał Gilbert Lach | Kamil Owczarek |

podobne artykuły