PL / EN
PROJEKTY MUM & CO. W SKLEPIE URBAN OUTFITTERS

PROJEKTY MUM & CO. W SKLEPIE URBAN OUTFITTERS

Wielki sukces polskiej marki!Projekty MUM & CO. od teraz dostępne są w ofercie internetowego sklepu Urban Outiffetrs

Znacie już projekty MUM & CO.? Jeżeli nie, to najwyższa pora zapoznać się z propozycjami tej polskiej marki. Wykonane z ogromną precyzją i z najwyższej jakości materiałów torby i plecaki trafiły właśnie do oferty międzynarodowego sklepu internetowego Urban Outfitters.

 

Chcąc najkrócej i najwłaściwiej nakreślić historię powstania MUM & CO. to wypadałoby napisać, że to w stu procentach „rodzinny biznes”. Wszystko zaczęło się bowiem od tego, że jedna z sióstr- dzisiaj również współtwórczyń marki nie mogła znaleźć idealnego skórzanego plecaka. Z prośbą zwróciła się do swojej mamy. A mama, jak to mama, wiadomo - postanowiła zaradzić temu problemowi i biorąc sprawy w swoje ręce, sama zaczęła przygotowywać projekt, który spełniłby wszystkie córki. W momencie, kiedy wydawało się, że wszyscy zapomnieli o całym „kaprysie”, to tak naprawdę był dopiero początek. Plecak zaprojektowany przez mamę zachwycił całą rodzinę - łącznie z dwoma psami, co spowodowało, że niedługo po tym powstał kolejny model, a potem następny i tak do dzisiaj. Nie jest już wiec zagadką, co nadało taką, a nie inną nazwę temu przedsięwzięciu. 

 

Oprócz wspomnianej wcześniej dbałości o każdy szczegół oraz wyborowi szlachetnych skór - w wersji klasycznej i zamszowej, propozycje MUM & CO. charakteryzuje również minimalistyczny, bardzo klasyczny design. Plecaki, którym początek dał pierwszy model stworzony przez „mamę marki” są niezwykle eleganckie, a przy tym uniwersalne i pojemne - bez problemu zmieszczą na przykład przenośny komputer. Typowo damskie akcesoria, czyli torby – od mniejszych fasonów, po pojemne shoppery czy szczególnie popularne ostatnio worki, zachęcają stonowaną kolorystyką, co sprawia, że nietrudno dopasować je do większości rzeczy z damskiej szafy.

 

Od teraz wybrane projekty MUM & CO. znajdziecie zarówno w sklepie internetowym polskiego brandu, jak i na platformie Urban Outfitters.  

 

video

CHLOE JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Mum & Co. | Urban Outiftters | polska marka | moda polska |

podobne artykuły