PL / EN
PREMIERA KOLEKCJI „AKTYWNA KOBIETA” MARKI KOSSMANN

PREMIERA KOLEKCJI „AKTYWNA KOBIETA” MARKI KOSSMANN

W warszawskiej siedzibie Mercedes-Benz odbyła się premiera kolekcji AKTYWNA KOBIETA marki Kossmann na sezon wiosna- lato 2014. Zajrzyjcie koniecznie!

W tym tygodniu marka Kossmann zaprezentowała wiosenno –letnią kolekcję o nazwie „Aktywna Kobieta”. Iwona Kossmann przed pokazem powiedziała: „Właśnie dla aktywnych kobiet robię moją modę, dla tych, które łączą życie prywatne z zawodowym i starają się w biegu zrobić wszystko czyli połączyć te dwa żywioły. Tak wygląda życie nowoczesnej kobiety

 

 

Pokaz otworzyła swoim fenomenalnym głosem Monika Borzym, a potem na wybiegu królowały pastele, granaty i czerwień. Wszystko zrobione z najlepszych włoskich tkanin. Lekkie płaszcze, garnitury, małe żakiety bez klap i zbędnych dodatków, spódnice z klosza komponują się w harmonijną całość z eleganckimi sukienkami, które stały się już znakiem rozpoznawczym marki. 

 


Głównym motywem kolekcji letniej jest lekkość formy. Natomiast, nowością wprowadzoną przez markę są plisowania - kobiece sukienki, spódnice i bluzki, których kształt rzeźbią drobne plisy nadają sylwetce lekkości.

 


Tego wieczoru kreacje marki  Kossmann miały na sobie: Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Marta Kielczyk, Beata Tadla, Daria Widawska, Monika Richardson, Marta Kuligowska.

 


Wśród wielu znakomitych gości kolekcje podziwiały: Monika Mrozowska, Agnieszka Popielewicz, Ewa Wajnert, Laura Łącz.


 

Co sądzicie o prezentacji marki Kossmann? Zachęcamy do przeglądu galerii!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Kossmann | kolekcja kossmann | kolekcja aktywna kobieta | Iwona Kossmann | Kossmann Aktywna Kobieta |

podobne artykuły