PL / EN
PRADA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

PRADA – KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

Nonkonformizm w modzie lansowany przez Miuccię Pradę.

Nonkonformizm w modzie

Nie bojący się wyrażać własnych opinii, renegat, indywidualista. Nie zachowujący tradycyjnych reguł ani granic. Nonkonformista” – taki jest nowy bohater kampanii domu Prada na sezon jesień zima 2017.

Jesienno-zimowa sesja wizerunkowa pt. „Nonkonformiści” to część projektu 365 włoskiej marki. Efekty najnowszej kampanii bezpośrednio nawiązują do motywów, które pojawiły się na ostatnim pokazie Miucci Prady: ludzkość, rzeczywistość i prostota. Wykonane przez Willy`ego Vanderperre ujęcia zostały wykonane spontanicznie, a tło oczyszczone, aby uchwycić przejrzystość i bezpośredniość głównej idei. Zdjęcia prezentują całkiem nowe poczucie intymności, dialog między modelami a odbiorcami. Każdy z bohaterów sesji to osobowość, persona podkreślająca własną tożsamość, również poprzez odzież. Na kolejnych fotografiach widzimy Kaissana Ibrahimę, Aidena Andrews, Krisa Grikaite, Adama Osborne`a, Kerkko Sariolę, Mię Brenner, Clementa Chabernaud, Quintina Van Konkelenberga i Natalie Westling.

ZOBACZ TEŻ: PRADA – POKAZ JESIEŃ ZIMA 2017

W tym przypadku prostota staje się radykalną ideologią, a normalność to synonim nonkonformizmu”. Miuccia Prada zawsze idzie pod prąd i wygrywa. 

video

INSIDE CHANEL – GABRIELLE, A REBEL AT HEART

tagi: Prada | kampania | jesień zima 2017 |

podobne artykuły