PL / EN
POLSKA MARKA MULHOLLAND LIFE W OBIEKTYWIE FOTOGRAF ANNY BLODY

POLSKA MARKA MULHOLLAND LIFE W OBIEKTYWIE FOTOGRAF ANNY BLODY

Spontaniczne projekty Mulholland Life i kontrowersyjna fotografka Anna Bloda to niesamowite połącznie. Zobaczcie efekty nowojorskiej sesji!

 

Muholland Life to inicjatywa popularnego vintage shop z Krakowa Mulholland Drive. Projekty polskiego brandu, którego założycielki połączyła pasja do mody i podróżowania, szybko zdobyły popularność za granicami naszego kraju i zagościły na półkach butików na Majorce oraz Ibizie.

 

 

Jakie są ubrania Mulholland Life? Dokładnie takie jak projektantki – na luzie, pozbawione sztywnych form i spontaniczne. Dominuje biel przełamana kontrastującymi wzorami w stylu DIY oraz nierównomierne farbowane szarości. Zgodnie z wizją marki, ubrania są wygodne, łatwo wkomponują się w codzienny look jak i mogą tworzyć idealny outfit na imprezę. Projekty Mulholland Life można kupić w sklepie internetowym marki mulhollandlife.com i wybranych butikach.

 

 

Pierwsza lifestylowa sesja zdjęciowa marki odbyła się w Nowym Jorku, a za obiektywem stanęła fantastyczna Anna Izabela Bloda. Kontrowersyjna fotografka lubi ludzi, relacje, emocje, ciało, kolory – wszystko polane, jak sama mówi, tu i ówdzie lukrem kiczu. Pokazanie człowieka w jego naturalnej postaci, jego wewnętrzną prawdę – to cel, który przyświeca twórczości Ani. Artystka święci triumfy, na swoim koncie ma już pracę z takimi magazynami jak amerykański Musee czy Fantastics, brytyjskie M real, oraz polskie Elle, Exklusiv i wiele innych.

 

 

Zobaczcie niesamowite zdjęcia, będące wynikiem współpracy marki Mulholland Life z fotografką Anną Blodą.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Mulholland Life | Mulholland Lfe w obiektywie Anny Blody | Anna Bloda | Anna Bloda fotograf |

podobne artykuły