PL / EN
POLSKA BLOGERKA W ZESTAWIENIU BEST DRESSED EDITORS' PICKS 2014 MAGAZYNU VANITY FAIR

POLSKA BLOGERKA W ZESTAWIENIU BEST DRESSED EDITORS' PICKS 2014 MAGAZYNU VANITY FAIR

Klaudia Adaszewska, autorka bloga SPLENDORbyCLAUDIA, trafiła właśnie do zestawienia Best Dressed 2014 magazynu Vanity Fair. Poznajcie szczegóły!

Vanity Fair po raz kolejny ogłosił rankingi najlepiej ubranych osób. Zdaniem magazynu, na miano jednej z najbardziej stylowych kobiet tego roku, po raz pierwszy w historii zestawienia zasłużyła sobie gwiazda filmu „Zniewolony. 12 Years a Slave” Steve'a McQueena i zdobywczyni Oscara - Lupita Nyong’o. Najlepiej ubranym mężczyzną został serialowy „Sherlock” Benedict Cumberbatch, a Colin Firth razem ze swoją żoną Lidią – najlepiej ubraną parą. Karlie Kloss, to zdaniem twórców zestawienia, najlepiej ubrana w grupie „Professionals”, a za najlepszy „oryginał” uznano amerykańską pisarkę Donnę Tartt.

 

W tym stylowym gronie znalazła się również Polka – Klaudia Adaszewska, która pojawiła się z kolei w zestawieniu „Editors’ Picks”. Wyróżnienie autorki bloga SPLENDRObyCLAUDIA to rezultat jej aktywności na portalu magazynu, gdzie już od jakiegoś czasu udostępniała swoje stylizacje, które z czasem zyskiwały coraz większą popularność i tym samym – coraz większą ilość oddanych głosów. Od kwietnia tego roku jej zestawy były doceniane w cotygodniowych (10 razy) i miesięcznych (2 razy) zestawieniach.

 

Klaudii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: SPLENDORbyCLAUDIA | Klaudia Adaszewska | Vanity Fair | Best Dressed 2014 Vanity Fair |

podobne artykuły