PL / EN
POKAZ ROBERTA KUPISZA

POKAZ ROBERTA KUPISZA "DESERT"

Lista znanych osobowości jak zawsze dopisała!

Gwiazdy na pokazach Roberta Kupisza

Prezentacje kolekcji Roberta Kupisza cieszą się zawsze największą frekwencją wśród tego typu wydarzeń w Polsce. To właśnie na pokazach polskiego projektanta możemy w pierwszych rzędach spotkać najpopularniejsze gwiazdy showbiznesu, najważniejszych przedstawicieli mediów i świata mody, ale również znane osobowości, które na co dzień rzadko bywają na tego typu eventach, ale u Roberta pojawią się wyłącznie ze względu na sympatię do niego i uznanie dla jego twórczości.

ZOBACZ TEŻ: WYWIAD Z ROBERTEM KUPISZEM

Pokaz Roberta Kupisza „Desert” 2017 - gwiazdy

7 czerwca 2017 roku w warszawskiej Soho Factory widzieliśmy Anetę Kręglicką, Kasię Sokołowską, Joannę Horodyńską, Monikę Olejnik, Maję Sablewską, Marcina Tyszkę, Adę Fijał czy Adama Darskiego. Grono projektantów zasili Marcin Paprocki i Mariusz Brzozowski, duet MMC – Ilona Majer i Rafał Michalak oraz Dawid Woliński, a wśród stylistów pojawili się Anna Męczyńska, Dorota Williams lub Tomasz Jacyków.

Robert Kupisz, znany z tego, że na zaproszeniu zawsze wpisuje dress code, tym razem postawił na „peace and love”. Sprawdźcie, jak goście zinterpretowali wczorajsze zaproszenie!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Robert Kupisz | pokaz mody | gwiazdy |

podobne artykuły