Logotyp serwisu lamode.info
ZOBACZ NA ŻYWO POKAZ KOLEKCJI FRYZUR ESSENTIAL LOOKS NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12!

ZOBACZ NA ŻYWO POKAZ KOLEKCJI FRYZUR ESSENTIAL LOOKS NA SEZON JESIEŃ-ZIMA 2011/12!

Zapraszamy do obejrzenia na żywo pokazu kolekcji fryzur Essential Looks, który będzie miał miejsce już 10 lipca w Budapeszcie. Poznaj trendy we fryzurach na sezon jesień-zima 2011/12 i przygotuj się na odważne cięcie!

Już 10 lipca godz. 19.00 w Budapeszcie Schwarzkopf Professional zaprezentuje najnowszą kolekcję fryzur ESSENTIAL LOOKS na sezon jesień-zima 2011/12. Dzięki specjalnej platformie www.essential-looks.com każdy będzie mógł obejrzeć cały pokaz on-line nie wychodząc z domu.

 

Światowy ambasador marki Schwarzkopf Professional, Tyler Johnston wraz z zespołem profesjonalnych fryzjerów, przez cały sezon przyglądał się trendom podczas najważniejszych pokazów mody na świecie. Na tej podstawie stworzył wyraziste stylizacje, które pozwolą każdemu z nas na odważną zmianę fryzury i dotychczasowego wizerunku. Tyler Johnston, jak sam mówi, odpowiada na potrzeby ludzi, którzy oczekują kreatywnych i śmiałych stylizacji. Tego też można oczekiwać po najbliższym pokazie.

 

My uważamy, że warto zaufać Johnston’owi, zwłaszcza, że na długiej liście sław, które już korzystają z jego porad znajdują się słynący z nienagannych fryzur Victoria i David Beckham, Keira Knightly, Tilda Swinton czy Cate Blanchett.

 

A czy Wy jesteście gotowi na zmiany?

 

10 lipca o godzinie 19.00 wejdź na www.essential-looks.com i zobacz, jakie pomysły i trendy we fryzurach zaprezentują styliści Schwarzkopf Professional!

tagi: trendy we fryzurach jesień-zima 2011/12 | pokaz kolekcji fryzur | Essential Looks | fryzura |

podobne artykuły