PL / EN
PIERWSZY NUMER MAGAZYNU SOLAR - PREMIERA

PIERWSZY NUMER MAGAZYNU SOLAR - PREMIERA

Polska marka Solar niedawno świętowała premierę swojego magazynu. Dwa razy do roku wraz z nową kolekcją będzie inspirować nas, nie tylko modowo. Sprawdźcie!

Najlepiej opisują go trzy słowa klucze – moda, fotografia i design. W ubiegły czwartek, 12. września w warszawskim Basenie Artystycznym, lokalizacji nietypowej poprzez swoją surowość i oryginalność wnętrza, odbyła się premiera magazynu marki Solar, który z tą estetyką naturalnie współgra.

 

Minimalistycznie wydane 50-stronnicowe pismo, dwa razy do roku wraz z nowymi kolekcjami, będzie inspirować nas designem, osobowościami i modą uchwyconą na przykuwających wzrok zdjęciach. Nie jest to typowy katalog sezonowy. Prócz aktualnych działań i propozycji marki znajdziemy w nim także świetnie zredagowane teksty z pogranicza kultury i designu.

 

Magazyn Solar jest bowiem uosobieniem nowego oblicza marki – nowoczesnego, młodego duchem i ciekawego świata, nowości i pokrewnych modzie dziedzin. Pierwszy numer zwieńczony został, zarówno w środku jak i na okładce, najnowszą kampanią Solar autorstwa Lidii Popiel na jesień zimę 2013/2014, która była jedną z zapowiedzi nadchodzących zmian. Tego wieczoru mogliśmy nie tylko zapoznać się z magazynem, ale także z wystawą wspomnianych już zdjęć wizerunkowych znanej fotografki oraz filmem promującym najnowszą kolekcję marki.

 

Premierowy numer inspiruje i zaciekawia, a niezwykle estetyczne wydanie jest jednym z wielu jego atutów wyznaczających poziom magazynu.

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: magazyn Solar | Lidia Popiel | kolekcja jesień zima 2013/2014 | kampania jesień zima 2013/2014 | Solar |

podobne artykuły