Logotyp serwisu lamode.info
PIERWSZY LOOKBOOK KOLECJI TOPMAN NA WIOSNĘ 2011

PIERWSZY LOOKBOOK KOLECJI TOPMAN NA WIOSNĘ 2011

Przedstawiamy pierwszą odsłonę wiosennej kolekcji Topman LTD. Propozycje praktyczne i wygodne, idealne na wiosenne, przejściowe chłody.

Inspiracją dla pierwszej odsłony kolekcji Topman były portowe doki w Nowej Anglii. W kolekcji dominują ubrania wygodne i przede wszystkim praktyczne – nieodparcie przywodzące na myśl ubrania robocze, proste uniformy bezpośrednio czerpiące z krojów typowych rybackich strojów. Stąd zastosowanie charakterystycznych dla tego trendu tkanin – praktycznego denimu, grubej bawełny lub tak zwanej „surówki”. Większość modeli została uszyta z fabrycznie pogniecionych i spranych materiałów. Nie zabraknie jeansowych i bawełnianych spodni oraz koszul, dłuższych kurtek z kapturem zapinanych na drewniane kołki, swetrów melanżowych z szalowym kołnierzem czy praktycznych basiców chroniących przed wiosennym chłodem.

 

Z niecierpliwością czekamy na kolejną, bardziej letnią odsłonę kolekcji Topman. Zaprezentowane w lookbook'u modele, choć interesujące, zbyt mocno kojarzą nam się z jesienno-zimowymi propozycjami.

 

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/PIERWSZY LOOKBOOK KOLECJI TOPMAN NA WIOSNE-LATO 2011/Topman_dockyard_S1-096-5.jpg

tl_files/moda zagraniczna/kolekcje/PIERWSZY LOOKBOOK KOLECJI TOPMAN NA WIOSNE-LATO 2011/Topman_dockyard_S3-012-10.jpg

fot. Laurenece Elis/ materiały prasowe Topman

 

 

Zobaczcie lookbook pierwszej odsłony kolekcji Topman w naszej galerii!

tagi: kolekcja | Topman | moda męska | wiosna-lato 2011 |

podobne artykuły