PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIĘKNA GWYNETH PALTROW W OBIEKTYWIE TERRY’EGO RICHARDSONA

PIĘKNA GWYNETH PALTROW W OBIEKTYWIE TERRY’EGO RICHARDSONA

Gwyneth Paltrow w tym roku skończy czterdzieści lat. Wraz z upływem lat staje się coraz piękniejsza i bardziej świadoma własnej kobiecości. Zobaczcie, jak uchwycił ją Terry Richardson w sesji dla Harper's Bazaar.

Gwyneth Paltrow to bez wątpienia kobieta, która ciężko zapracowała na swój sukces i obecną pozycję. Aktorka w tym roku obchodzić będzie swoje czterdzieste urodziny, jednak upływający czas zdaje się działać tylko na jej korzyść. Figura modelki, piękne długie blond włosy i świadomość swojej kobiecości – te atuty można podziwiać w najnowszej sesji marcowego wydania magazynu Harper's Bazaar.

 

Gwyneth Paltrow stanęła przed obiektywem ekscentrycznego fotografa Terry’ego Richardsona. Na poszczególnych zdjęciach na pierwszy plan wysuwają się dwa mocne akcenty: klasyczna czerń kreacji światowej sławy projektantów oraz zmysłowe czerwone usta, które nadają całości stylu rodem z lat 20. XX wieku.

 

W sesji wykorzystano suknie Lanvin, Givenchy by Riccardo Tisci, Alexander McQueen i Blumarine. Nas najbardziej zachwyciła w odważnie wyciętej sukni projektu Antonio Vacciarelli, która więcej odkrywa niż zasłania, ukazując wysportowane ciało aktorki.

 

Jak się Wam podoba?

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Gwyneth Paltrow | Terry Richardson | Harper's Bazaar | stylizacje gwiazd |

podobne artykuły