PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PIĘKNA ANIA JAGODZIŃSKA W KAMPANII YES

PIĘKNA ANIA JAGODZIŃSKA W KAMPANII YES

Zajrzyjmy wspólnie za kulisy zmysłowej sesji z udziałem Ani Jagodzińskiej dla marki biżuteryjnej YES.

Już niebawem efekty pracy Ani Jagodzińskiej - gwiazdy światowych wybiegów – będziemy mogli podziwiać w kolejnej odsłonie kampanii YES. 23-letnia top modelka, należąca do światowej czołówki najbardziej pożądanych twarzy w świecie mody zdecydowała się na współpracę z biżuteryjną marką.


Anię cechuje niebywała uroda, charyzma i delikatność. Subtelna blondynka uwielbiana przez największych projektantów, stylistów i fotografów zdobiła niejedno wydanie magazynu Vogue na całym świecie. Nie bez przyczyny Ania Jagodzińska znalazła się w pierwszej szóstce rankingu Top Models 2010. Poza tym jest pierwszą i jak dotąd jedyną Polką, której wizerunek znalazł się na okładce amerykańskiego wydania Vogue! To świadczy o jej ogromnym wpływie , jaki modelka wywiera na świat mody. Anna Jagodzińska dziś pojawia się na wybiegach u największych: Cavalli, Givenchy, Louis Vuitton, Max Mara czy Alexander McQueen, a jej osobą zafascynowana jest sama Anna Wintour.

 

Prywatnie styl ani to elegancki casual. W jej klasycznych, dość minimalistycznych stylizacjach dużą rolę odgrywa biżuteria, która według Ani dodaje stylizacji charakteru.  Biżuteria jest kropką nad „i”, która czyni cuda i nawet najprostszym zestawom dodaje oryginalności. To ze względu na słabość do biżuteryjnych dodatków top modelka zdecydowała się na współpracę z YES. Markę YES natomiast uwiodła kobiecość, naturalne piękno, a przy tym ciepło i serdeczność Ani.

 

Efekty tej współpracy będziemy mogli podziwiać już w grudniu. Równorzędnie z premierą kolekcji biżuterii będzie miała miejsce odsłona kalendarza na rok 2011. Oczywiście na jego kartach zobaczymy Anię Jagodzińską w obiektywie fantastycznego Mateusza Stankiewicza.

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Ania Jagodzińska | backstage | modelka | YES |

podobne artykuły