Logotyp serwisu lamode.info
PHC 759 HYDRO-REGENRACJA – NOWY KREM DO RĄK I PAZNOKCI DR IRENA ERIS

PHC 759 HYDRO-REGENRACJA – NOWY KREM DO RĄK I PAZNOKCI DR IRENA ERIS

Allantoina, D-pantenol i witamina C. Krem PHC 759 Hydro-Regenracja Dr Irena Eris zapewnia profesjonalną pielęgnację, która odżywi i zregeneruje skórę rąk wystawioną na trudne jesienno-zimowe warunki.

Wypielęgnowane, gładkie dłonie to niekwestionowany atrybut kobiecego piękna. Niestety, zimą skóra rąk ma tendencję do pierzchnięcia i pękania. Dzięki połączeniu allantoiny i D-pantenolu, krem do rąk i paznokci PHC 759 Hydro-Regeneracja Dr Irena Eris intensywnie nawilża oraz pobudza proces regeneracji skóry. Zawarta w preparacie witamina C stymuluje syntezę kolagenu, przez co wraz z systematycznym używaniem produktu naskórek staje gładki i elastyczny. Dzięki dodatkowi biotyny krem marki Dr Irena Eris chroni także paznokcie – wzmacnia je, nawilża i zapobiega rozdwajaniu się płytki.

  

PHC 759 Hydro-Regeneracja zapewnia profesjonalną pielęgnację i ochronę rąk i paznokci w dość przystępnej cenie. Przystosowane do noszenia w damskiej torebce opakowanie kremu o pojemności 50 ml kosztuje 29 PLN.

 

tagi: Dr Irena Eris | krem do rąk i paznokci PHC 759 Hydro-Regeneracja Dr Irena Eris | pielęgnacja dłoni | kremy do rąk |

podobne artykuły