PL / EN
PAULINA PAPIERSKA I OLA KULIGOWSKA W OBIEKTYWIE BARTKA SZMIGULSKIEGO

PAULINA PAPIERSKA I OLA KULIGOWSKA W OBIEKTYWIE BARTKA SZMIGULSKIEGO

Dwie finalistki programu Top Model. Zostań Modelką - Paulina Papierska i Ola Kuligowska - wzięły udział w sesji Dolce Vita autorstwa Bartka Szmigulskiego. Zdjęcia łączą w sobie kobiecość i włoski szyk. Zobaczcie!

Bartek Szmigulski do swojej sesji zdjęciowej Dolce Vita zaprosił dwie finalistki pierwszej edycji programu Top Model. Zostań Modelką Paulinę Papierską i Olę Kuligowską. Wcześniej przedstawialiśmy Wam zdjęcia z backstage’u sesji, natomiast teraz możecie obejrzeć efekty współpracy dziewczyn z młodym fotografem.

 

Główną inspiracją sesji był włoski szyk, dlatego kadry są pełne słońca i kobiecej elegancji. Koncepcja sesji była wspólnym pomysłem fotografa i stylistki, Heleny Durdy. Zdjęcia zostały zrobione w windzie eleganckiego hotelu, w urokliwej kawiarni, czy podczas spaceru po Starówce, czyli tam gdzie bywają wytworne damy. Dziewczyny są roześmiane i wyglądają niezwykle kobieco.

 

W stylizacjach dominuje kolor niebieski w różnych odcieniach od turkusu, po kobalt i przeplata się on z klasyczną czernią i bielą. Rzeczy pochodzą zarówno z sieciówek, jak i od bardziej niszowych marek. Ponadto stylistka wykorzystała projekty młodej artystki, Karoliny Koniecznej.

 

Zobaczcie zdjęcia!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Bartek Szmigulski | Ola Kuligowska | Paulina Papierska | Top Model. Zostań Modelką |

podobne artykuły