PL / EN
PATRYCJA GARDYGAJŁO W OBIEKTYWIE MARCINA TYSZKI DLA VOGUE PORTUGAL

PATRYCJA GARDYGAJŁO W OBIEKTYWIE MARCINA TYSZKI DLA VOGUE PORTUGAL

Dwa nazwiska polskiego świata mody połączyły swoje siły do stworzenia sesji okładkowej dla Vogue Portugal. Zobaczcie Patrycję Gardygajło w obiektywie Marcina Tyszki.

Marcin Tyszka, jeden z niewielu polskich fotografów, który ma na swoim koncie sesje dla najważniejszych tytułów w świecie mody oraz Partycja Gardygajło, kolejna Polka podbijająca międzynarodowe wybiegi, współpracowali wspólnie przy sesji okładkowej dla portugalskiej edycji Vogue. Efekt końcowy jest zachwycający.

 

Patrycja wygląda niezwykle dostojnie i wyniośle. W zaplecionych w warkocze i upiętych do góry włosach oraz o chłodnym, błękitnookim spojrzeniu wygląda niczym współczesna wersja rosyjskiej carycy.


Niesamowite i niezwykle strojne stylizacje podkreślają dostojny nastrój zdjęć. Ubrania wybrane do sesji są bardzo bogato zdobione. Część z nich pokryta jest złotymi haftami, zaś inne zostały udekorowane  błyszczącymi kamieniami. Bardzo ozdobnym elementem jest również spódnica w całości wykonana z piór.

 

Obfite kolczyki oraz wpięte we włosy ozdoby  także wpisują się w koncepcję zdjęć i świetnie dopełniają całość.

 

Zdjęcia zostały wykonane w pałacowych ogrodach. Widoczne w tle fontanny, zabudowania i pokryte malowidłami ściany wzbogacają sesję i podkreślają jej królewski charakter.

Zobaczcie sami!

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Patrycja Gardygajło | Marcin Tyszka | Vogue Portugal | Vogue |

podobne artykuły