PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
PATRYCJA GARDYGAJŁO W KAMPANII D&G NA SEZON WIOSNA LATO 2012

PATRYCJA GARDYGAJŁO W KAMPANII D&G NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Kolejna Polka podbija świat mody. Zobaczcie Patrycję Gardygajło w najnowszej i zarazem ostatniej w historii kampanii linii D&G na sezon wiosna lato 2012.

Bardzo nas cieszy, że niemal codziennie możemy informować o kolejnych sukcesach polskich modelek. Już nie tylko Anja Rubik, Małgorzata Bela, Kasia Struss stawiają swoje kroki w wielkim świecie mody. Do grona pięknych Polek, muz projektantów, śmiało dołączyły bowiem kolejne nazwiska – Monika Jac Jagaciak, Zuzanna Bijoch, a ostatnio także Karolina Wąż, Daga Ziober czy Patrycja Gardygajło.

 

Patrycja (D’Vision) ma na swoim koncie liczne sesje do polskich i zagranicznych magazynów, a także edytorial dla portalu vogue.com.

 

Jej ostatni sukces to udział w kampanii D&G na sezon wiosna lato 2012 (na zdjęciu pierwsza z prawej strony). Klasyczna, acz jak na polskie warunki nieco egzotyczna uroda Patrycji, idealnie wpisała się w klimat sesji. Nadmorski kurort, etniczne kreacje, malowane jedwabie, złote akcesoria i piątka urokliwych modeli - ta kampania przejdzie do historii. Kolekcja na sezon wiosna lato 2012, jak zapowiedzieli projektanci jesienią ubiegłego roku, jest bowiem ostatnią z linii D&G.

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Patrycja Gardygajło | D&G | modelka |

podobne artykuły