PL / EN
PAT  PIETRZAK  W  EDYTORIALU  PIOTRA  PORĘBSKIEGO

PAT PIETRZAK W EDYTORIALU PIOTRA PORĘBSKIEGO

Polski fotograf Piotr Porębski przedstawia edytorial "Warsaw Pa¢t". W roli głównej przystojny Pat Pietrzak. Zobaczcie wszystkie zdjęcia!

"Warsaw Pa¢t" – tak nazywa się najnowszy edytorial Piotra Porębskiego exclusive dla portalu TheFashionisto.com. Polski fotograf wraz z ekipą agencji Metaluna do współpracy zaprosił Pata Pietrzaka (Model Plus). Młody model ma już na swoim koncie kilka osiągnięć, między innymi pozował do ostatniej kampanii Massada Eyewear i Gosi Baczyńskiej.

 

 

Edytorial zachowany jest w dość minimalistycznej, surowej stylistyce. Zostały zastosowane ciekawe rozwiązania graficzne w postaci symetrii czy multiplikacji. Zdjęcia wykonano na prostych, różnokolorowych tłach, które świetnie podkreślają osiem odmiennych looków.

 

 

Stylizacją zajął się Marcin Dąbrowski, który do tego projektu sięgnął po ubrania zarówno polskich jak i zagranicznych projektantów. Pat ubrany jest m.in. w Kenzo, Paul Smith, Dries van Noten, oraz kreacje rodzimego pochodzenia np. Maldoror, Piotr Drzał czy Nenukko. Fryzury wykonał Rafał Żurek a produkcją zajęła się Ewa Fiwek, oboje reprezentujący Metalunę.

 

 

Podoba się Wam Pat Pietrzak okiem Piotra Porębskiego dla TheFashionisto.com? Zobaczcie wszystkie zdjęcia tylko w naszej galerii!


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Pat Pietrzak | Model Plus | Piotr Porębski | Marcin Dąbrowski | Warsaw Pa¢t | Metaluna |

podobne artykuły