PL / EN
Pastelove Motyle: piękno szyte sercem

Pastelove Motyle: piękno szyte sercem

Marka inna niż wszystkie.

Twórczynią marki Pastelove Motyle jest Gabriela Tomaka-Ząbek. Właścicielka i projektantka proponuje ponadczasową elegancję dla świadomych kobiet, które kochają styl inspirowany francuską klasą i nonszalancją oraz świetną jakość tkanin.

Gabriela to idealistka o nieposkromionym optymizmie i gigantomanii w tworzeniu piękna oraz dobrych emocji. Dusza kreatywna w dzień i w nocy, zawsze z marzeniami na wielką skalę, codziennie z niestrudzoną wizją zmiany świata na Pastelovy. Z wykształcenia romanistka, zakochana we francuskiej melodii języka, ale także absolwentka zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii wpływu i komunikacji perswazyjnej w biznesie i przywództwie oraz „emerytowana” instruktorka fitness.

Nowa droga, jaką wybrała, to efekt splotu wielu wydarzeń, ale i wewnętrznych ideałów, cech charakteru, potencjału i wiary, że jej krokami kieruje Anioł Stróż. O meandrach swojej historii, ścieżki biznesowej i refleksjach nad ulotnością i pięknem życia, pisze na swoim blogu.


Kobieta Motyl

Bohaterką marki Pastelove Motyle  jest Kobieta Motyl – emocjonalnie ukształtowana, świadoma swoich atutów. To Kobieta, która etap „poczwarki” ma już za sobą. Zwracając uwagę na to, co w niej dobre i piękne, chętnie dzieli się tym z innymi, choćby poprzez dobre słowo, uśmiech, radość i optymizm, bo wie, że dobro niesione dalej uskrzydla. To Kobieta, która czaruje swoją kobiecością w sposób zmysłowy, acz tajemniczy. Pozwala sobie na momenty szaleństwa, ale i refleksji, przyglądając się wnikliwie różnym obliczom swej kobiecości i pozwalając, by przemawiały przez nią odpowiednim strojem.

Gabriela Tomaka-Ząbek jest zdania, że odgrywamy w życiu wiele ról i w każdej z nich możemy czuć się pięknie, komfortowo i niepowtarzalnie. Cele te mają spełniać kolekcje marki Pastelove Motyle, która na swoim koncie ma już takie osiągnięcia, jak pokaz mody, akcje charytatywne czy wyróżnienie w konkursie „Kobieta z Pasją 2020”.


Ubrania i dodatki Pastelove Motyle

Projekty Pastelove Motyle tworzone są na lata, opierają się chwilowym kaprysom mody i szybko mijającą sezonowością. To sukienki na co dzień, dopieszczone w każdym szczególe, ale również suknie wieczorowe na te wyjątkowe okazje, które mocno zapadają w pamięć . W kolekcji znajdują się też koszule i bluzki pełne klasy, by zawsze czuć się pewnie i szykownie oraz pełne prawdziwej kobiecości, ale i swobody – spódnice.

Dużo dzieje się także w dziale dodatków. Fascynatory przyprawiają swoim urokiem o zawrót głowy i są powiewem arystokratycznego wyrafinowania. Kołnierzyki – i te bogate, i te skromne – są haftowane, koronkowe, z falbankami, tiulem lub perełkami. Zdobione paski ożywią i odmienią najprostszą bazę stylizacji. Ozdoby do włosów tworzone są do kompletu i doskonale uzupełniają ubrania marki. Jedwabne apaszki do kwintesencja kobiecej elegancji i luksusu, a na deser rękawiczki – koronkowe lub tiulowe, które dodadzą każdej stylizacji dworskiego smaku.


Pastelove Motyle – marka inna niż wszystkie

Marka Gabrieli to tysiące dobrych emocji, które kolorują świat na jasne, ciepłe barwy. - Każdy Pastelovy Motyl niesie ze sobą przesłanie i zachętę do czynienia dobra, okazywania szacunku, rozprzestrzeniania radości, budowania trwałych i dojrzałych relacji, zachwytu nad życiem i prostymi przyjemnościami – mówi twórczyni.

Pastelove Motyle to również moda odpowiedzialna społecznie, która dba o ludzi: czy to Klienta, Pracownika, czy Partnera Biznesowego. Wysoka etyka objawia się w zaangażowaniu w działalność charytatywną, np. akcja z Martą Manowską i Fundacją Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, pokazy mody z udziałem podopiecznych fundacji onkologicznych czy przekazywanie części dochodu na wybrane cele charytatywne.

Odpowiedzialność marki widoczna jest również w tworzonych kolekcjach, które są limitowane oraz szyte z naturalnych i najwyższej jakości tkanin sprowadzanych z polskich i europejskich manufaktur. Wszystkie ubrania powstają w malutkiej pracowni krawieckiej w województwie podkarpackim. Będąc świadomą problemów ekologicznych, Gabriela Tomaka-Ząbek unika nadprodukcji i proponuje klientkom szycie ubrań na indywidualne zamówienie. Z kolei wszelkie resztki materiałów kreatywnie wykorzystywane są przy tworzeniu fascynatorów i ozdób na włosy.

Pozwól się ubrać w marzenia i poczuj trzepot Pastelovych Skrzydeł w swoim sercu!
- Gabriela Tomaka-Ząbek

video

TOP 7 POKAZY HAUTE COUTURE WIOSNA 2021

tagi: Zrównoważona moda |

podobne artykuły