Logotyp serwisu lamode.info
PASTELE KONTRA – KOLEKCJA DIRTY BALOON MOZCAU BY JUSTIN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

PASTELE KONTRA – KOLEKCJA DIRTY BALOON MOZCAU BY JUSTIN NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Pełna sprzeczności i kontrastów - zobaczcie najnowszą odsłonę kolekcji Mozcau by Justin "Dirty Baloon" na sezon wiosna lato 2012.

Pastele stoją w opozycji do kolejnego trendu nadchodzącego sezonu, mocnych punkowych dodatków, dżetów, ćwieków, którymi ozdabiane są wszelkie stylizacje w charakterze glam rock. Projektantka marki Mozcau by Justin postanowiła te dwie sprzeczności zestawić ze sobą w jednej kolekcji, tak powstały nietypowe propozycje na sezon wiosna lato 2012 – Dirty Baloon.

 

Skórzane akcesoria wykonane zostały w kolaboracji z Miss Malwia, efektem są charakterystyczne dla Mozcau kołnierzyki wysadzane ćwiekami czy opaski, szelki i „rękawiczki”. W kolekcji znaleźć w można zarówno pastelowe sukienki, tuniki czy oversize’owe poncza, które zmiksowane są z bardziej drapieżnymi wzorami. Również użyte tkaniny - na zmianę przezroczyste tiule i skóry, podkreślają kontrast jaki występuje w kolekcji. Zadrapania na materiałach, plamy czy rysy – nie są bynajmniej efektem niedbalstwa, a użyciem materiałów z recyklingu.

 

Zajrzyjcie do galerii i przekonajcie się sami jak wygląda Dirty Baloon!

 

 

tagi: Mozcau by Justin | Miss Malwia | trendy wiosna lato 2012 | moda | polska |

podobne artykuły