PL / EN
PAPIEROWA TORBA VASARI OD JIL SANDER

PAPIEROWA TORBA VASARI OD JIL SANDER

Kosztuje prawie 300$ i wyprzedana została już na całym świecie. Poznajcie Vasari – najbardziej pożądaną papierową torbę z męskiej kolekcji jesień zima 2012/2013 domu mody Jil Sander.

Pochodzi z ostatniej kolekcji męskiej na jesień zimę 2013/2013 stworzonej przez Rafa Simonsa dla marki Jil Sander i podobno, dlatego zyskała miano kolekcjonerskiego egzemplarza. Mowa o najbardziej pożądanym modelu męskiej torby na świecie – Vasari. Projekt kosztuje 290$, a wykonany jest z impregnowanego papieru. Tym samym jest najdroższą papierową torbą świata i nadaje zupełnie nowe znaczenie zwykłym opakowaniom na kanapki. Na całym świecie model jest wyprzedany, niedostępny jest także w internecie, co poskutkowało dołączeniem go do grona toreb na zapisy. Jeśli komuś marzy się ten unikalny projekt musi niestety odczekać swoje w kolejce, bo lista podobno jest długa.

 

Z racji wielkiego zainteresowania marka Jil Sander wypuściła na rynek skórzaną wersję torby, która kosztuje aż 630$. Nie powinno nas dziwić, że tym razem papierowe opakowanie stało się hitem bowiem marka ma już na swoim koncie projekt wzorowany na foliowej reklamówce.

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Jil Sander | Vasari | papierowa torba | papierowa torba od Jil Sander |

podobne artykuły