PL / EN
OTWARCIE FLAGOWEGO BUTIKU MAX MARA W LONDYNIE

OTWARCIE FLAGOWEGO BUTIKU MAX MARA W LONDYNIE

Max Mara otworzyła swój flagowy butik w stolicy Wielkiej Brytanii. Zobaczcie wnętrza londyńskiego sklepu oraz kto pojawił się na pokazie najnowsze kolekcji włoskiej marki! 

Max Mara to marka będąca wizytówką włoskiego stylu i krawiectwa. Nie ma chyba na świecie kobiety, która nie marzy o klasycznym camelowym płaszczu z metką tego brandu, a cała oferta sklepu trafia do klientek ceniących sobie przede wszystkim ponadczasowe i eleganckie rozwiązania 

 

Najnowszą kolekcją Resort 2016 Max Mara typową dla siebie włoską klasykę miesza z londyńskim klimatem i okolicznymi klubami bokserskimi, a punktem wyjścia była twórczość brytyjskiego fotografa Cecila Beatona oraz seria jego zdjęć z 1941 roku zatytułowanych „Fashion is Indestructible”.

 

Pokaz najświeższych projektów marki odbył się we wnętrzach nowo otwartego flagowego butiku Max Mara w Londynie. Mieszczący się przy Old Bond Street sklep, to jeden z największych salonów marki w Europie. Zajmująca 1000 metrów kwadratowych przestrzeń została zaaranżowana przez studio Duccio Grassi Architects. Składa się z trzech poziomów, na których dostępne są zarówno projekty z regularnej linii, ale również ‘S Max Mara, Sportmax, Max Mara Elegant oraz Max Mara Accessories.

 

Na inauguracji londyńskiego butiku Max Mara pojawiły się osoby związane z branżą, ale także osobistości, które swoim nazwiskiem promują projekty marki. Wśród nich nie zabrakło aktorki Amy Adams, ambasadorki włoskiego brandu i twarzy ostatniej kampanii akcesoriów na sezon jesień zima 2015/2016.

 

Zdjęcia z wydarzenia oraz wnętrza flagowego sklepu Max Mara przy Old Bond Street w Londynie możecie obejrzeć w naszej galerii!

video

PRADA WIOSNA LATO 2019

tagi: flagowy butik Max Mara w Londynie | Max Mara | Londyn | butik | flagowy butik | Amy Adams | Max Mara Resort 2016 |

podobne artykuły