PL / EN
GWIAZDY NA OTWARCIU CONCEPT STORE MARKI STEFANEL W GALERII MOKOTÓW

GWIAZDY NA OTWARCIU CONCEPT STORE MARKI STEFANEL W GALERII MOKOTÓW

W ubiegłą środę w Galerii Mokotów odbyło się oficjalne otwarcie nowego concept store STEFANEL.  Licznie zebranych gości osobiście witał syn założyciela marki – Giuseppe Stefanel, a zaproszone gwiazdy mogły podziwiać najnowszą jesienno-zimową kolekcję. Zobaczcie, kogo spotkałyśmy!

10. października w Galerii Mokotów miało miejsce otwarcie kolejnego, 13 w Polsce i 5 w samej Warszawie, salonu STEFANEL - marki słynącej z wysokiej jakości kaszmirowych swetrów. Wydarzenie tym bardziej szczególne, gdyż uczestniczył w nim sam Giuseppe Stefanel, syn założyciela firmy.

 

Na hucznym otwarciu połączonym z prezentacją kolekcji na sezon jesień zima 2012/2013 nie mogło zabraknąć gwiazd. Redakcja LAMODE.INFO spotkała mi. Karolinę Malinowską, Paulinę Sykut, Mariettę Żukowską, Agnieszkę Popielewicz, Agnieszkę Więdłochę, Dorotę Williams, Kaję Śródkę, Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i Odettę Moro-Figurską.

 

Niektóre z zaproszonych gwiazdy pojawiły się w stylizacjach z najnowszej kolekcji STEFANEL. W klasyce marki świetnie prezentowały się Agnieszka Popielewicz i Karolina Malinowska. Z kolei Agnieszka Więdłocha wybrała bardziej młodzieżowy zestaw. Nam szczególnie przypadł do gustu czarny kombinezon Pauliny Sykut oraz burgundowy kapelusz i torebka Marietty Żukowskiej.

 

Zobaczcie jak prezentowały się gwiazdy zebrane na otwarciu concept store. 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Stefanel | Kaja Śródka | Paulina Sykut | Dorota Williams | Agnieszka Popielewicz | gwiazdy |

podobne artykuły