PL / EN
ORIGINAL SUPERSTAR - NAJNOWSZA KAMPANIA MARKI ADIDAS

ORIGINAL SUPERSTAR - NAJNOWSZA KAMPANIA MARKI ADIDAS

Nową odsłonę kultowego modelu butów marki Adidas promują m.in. David Beckham i Rita Ora. Zobaczcie kampanię #OriginalSuperstar!    

Uważacie Pharrella Williamsa, Ritę Orę, Davida Beckhama i koszykarza Damiana Lillarda za gwiazdy? Te postaci świata muzyki i sportu udowodnią Wam, że dla nich bycie superstar nie sprowadza się ani do tego, że cały świat mówi o tym, co jedzą, noszą, czy mają prywatną ochronę lub pełne stadiony ludzi podczas koncertu lub meczu. Te kwestie sprowadzają się rzecz jasna do projektu, którego twarzą zostały przy okazji najnowszej kampanii marki Adidas. Promuje go wideo, podobnie jak cały projekt, zatytułowane #OriginalSuperstar, a właściwą gwiazdą jest tutaj przede wszystkim nowa odsłona kultowego modelu butów Superstar Vintage Deluxe Pack.

 

Jego pierwsza odsłona pojawiła się na rynku w 1969 roku, a lata swojej świetności przeżywał głównie w latach 80. i 90.. Stał się on przede wszystkim niezwykle istotnym punktem odniesienia dla kultury hip- hop, zaczęły go nosić również gwiazdy NBA oraz skateborderzy, wzorując się na jednym z najlepszych autorytetów w tej dziedzinie – Marku Gonzalesie. Teraz, projektanci marki Adidas postanowili odświeżyć Originals’y, zachowując jednocześnie ponadczasowy design i wykorzystując nowoczesną technologię oraz najwyższej jakości materiał do jego produkcji. Patrząc na to, kto został ich nową twarzą, można liczyć, że buty zaczną dzięki temu przeżywać swoją drugą młodość.

 

Poniżej możecie obejrzeć spot promujący oraz zdjęcia. 

 

źródło: youtube.com


video

TRENDY JESIEŃ 2022