PL / EN
OLŚNIEWAJĄCA KRISTEN STEWART NA OKŁADCE FRANCUSKIEGO VANITY FAIR

OLŚNIEWAJĄCA KRISTEN STEWART NA OKŁADCE FRANCUSKIEGO VANITY FAIR

Znana z roli Belli z filmu „Zmierzch”, aktorka Kristen Stewart pojawiła się w okładkowej sesji francuskiego Vanity Fair. Efekty robią wrażenie. Zobaczcie!

Światło dzienne ujrzała kolejna sesja z udziałem Kristen Stewart. Choć i tym razem aktorka pozuje z charakterystycznym dla siebie wyrazem twarzy (czyli z wiecznie rozchylonymi ustami), zdjęcia robią wrażenie, a ulubienica Lagerfelda prezentuje się na nich niezwykle korzystnie. Trzeba przyznać, że nowa twarz domu Chanel doskonale wie, jak nosić projekty marki i robi to w wielkim stylu, a jej niepokorna osobowość doskonale pasuje do charakteru ubrań tworzonych przez projektanta. Dodatkowo utrzymane w chłodnej oszczędnej stylistyce zdjęcią nabierają kolorów dzięki ostremu kontrapunktowi, jakim jest ruda czupryna Kristen.

 

Za obiektywem stanął Sebastian Kim, a za stylizacje odpowiedzialna była Virginie Mouzat. W efekcie widać, że cały zespół zrobił kapitalną robotę, a Kristen chyba jeszcze nigdy nie wyglądała tak dobrze! Poza inspirującą sesją zdjęciową, na łamach Vanity Fair pojawił się też obszerny wywiad z ta młodą aktorką, w którym opowiada o swoim najnowszym filmie „Sils Maria".

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie efekty współpracy!

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Kristen Stewart na okładce Vanity Fair | Vanity Fair France | Zmierzch | Karl Lagerfeld | Chanel | Kristen Stewart |

podobne artykuły