Logotyp serwisu lamode.info
ODWAŻNA KAMPANIA MARKI BIŻUTERYJNEJ KATE&KATE

ODWAŻNA KAMPANIA MARKI BIŻUTERYJNEJ KATE&KATE

Gorąca modelka, świetny makijaż i sznury przepięknej biżuterii to przepis na udaną kampanię reklamową. Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia Marii Koniecznej dla Kate&Kate!

Biżuteria na zamówienie, biżuteria męska, ślubna, vintage, fashion, glamour, delikatna i subtelna lub nowoczesna i rockowa, jednym słowem wszystko czego dusza zapragnie. Marka Kate&Kate, z którą współpracują między innymi tacy projektanci jak Ericson Beamon, Marek Wójcicki czy Dori Csengeri tworzy artystyczne, unikatowe kolczyki, wisiory, naszyjniki i bransolety. Firma skupia się nie tylko na trafnym odzwierciedleniu aktualnych trendów w modzie, ale pragnie poprzez swoje wyroby kreować indywidualny styl.

 

Jednak to tylko puste słowa, które najlepiej zobaczyć w praktyce. Dlatego też dzisiaj chcemy zaprezentować Wam gorącą kampanię reklamową Kate&Kate z udziałem Marii Koniecznej (Gaga Models). Modelka niedawno pojawiła się w greckim wydaniu magazynu L’Officiel, na okładce również greckiego Mirror Magazine, w kampanii Fullah Sugah na wiosnę lato 2012, na łamach najnowszego wydania Take Me oraz w greckim Vogue.

 

W kamapanii dla marki biżuteryjnej Maria pozowała przed obiektywem słynne i zdolnej Aldony Karczmarczyk. Modelka miała na sobie przede wszystkim jaskrawą biżuterię. Słoneczny makijaż, cienka kurteczka, platikowy daszek i burza ciemnych, blond loków dopełniały stylizację. Koniecznie obejrzyjcie efekty pracy specjalistów!

 

tagi: Kate&Kate | Maria Konieczna | Aldona Karczmarczyk | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły