PL / EN
OCZYTANA KAMPANIA MARKI BLESSUS

OCZYTANA KAMPANIA MARKI BLESSUS

Kampania kolekcji na sezon jesień zima 2011 marki Blessus to ciekawa alternatywa dla klasycznych lookbooków. Zobaczcie koniecznie propozycje marki w otoczeniu starych książek i walizek retro!

Młoda poznańska marka Blessus nie boi się modowych wyzwań. Odważnie podeszła do realizacji kampanii kolekcji na sezon jesień zima 2011. Książki, skórzane torby i walizki w stylu retro to ciekawa alternatywa dla klasycznej białej bądź drewnianej podłogi, na której wykonywane jest większość lookbooków. Zwłaszcza, że kobieta, która w tym sezonie inspiruje Blessus to elegancka, oczytana intelektualistka.

 

Na kreatywny zespół, który stoi za kampanią marki składało się dwóch fotografów – Mikołaj Molenda i Adam Tarasiuk, modelka o klasycznej urodzie Izabela Folga – która była również twarzą poprzedniej kolekcji, producentka sesji Anna Hekmat oraz odpowiedzialna za stylizację fryzur i makijaż Daria Siejak. Marta Matuszewska i Michael Hekmat objawili się z kolei nie tylko jako projektanci o świeżym spojrzeniu na modę, ale też mole książkowe, udostępniając do celów artystycznych swoje biblioteczki.

 

Gratulujemy pomysłu i czekamy na więcej!

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Blessus | trendy jesień zima 2011 | kolekcja | moda polska |

podobne artykuły