PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN OD BURBERRY – BRIT RHYTHM

NOWY ZAPACH DLA MĘŻCZYZN OD BURBERRY – BRIT RHYTHM

Powstał z miłości do muzyki, a jego serce stanowi skórzana nuta nawiązująca do nieśmiertelnych ramonesek wokalistów. Poznajcie Brit Rhythm – najnowszy zapach dla mężczyzn od Burberry.

Marka Burberry może już świętować swój kolejny sukces, który tym razem pachnie paczulą, pikantnym kardamonem, żywicą, bazylią, jagodami jałowca, drzewem cedrowym, kadzidłem i zaskakującą – czarną skórą! Wczoraj do sprzedaży trafił bowiem najnowszy zapach marki dedykowany mężczyznom, Burberry Brit Rhythm.

 

Inspirowany jest energią i emocjami, jakie towarzyszą koncertom na żywo. Powstał z pasji do muzyki, której marka Burberry nie ukrywa od lat. Wszystko za sprawą jej dyrektora kreatywnego Christophera Baileya, z którego inicjatywy powstał projekt Burberry Acoustic wspierający i wyłaniający młode muzyczne talenty. Jeden z nich, wokalista kapeli These New Puritans, George Barnett pojawił się w kampanii promującej nowe perfumy, a towarzyszy mu aktorka Suki Waterhouse.

 

Więzi marki z muzyką są na tyle silne, że cała promocja zapachu opierać się będzie na koncertach! Pod szyldem Brit Rhythm zorganizowane zostaną trzy ogromne imprezy w Londynie, Nowym Jorku i Singapurze. Towarzyszyć im będzie kapsułowa kolekcja ubrań i akcesoriów ze skórzaną kurtką na czele. Nawiązuje ona do głównej nuty umieszczonej w sercu zapachu – czarnej skóry, która inspirowana jest nieśmiertelną ramoneską kultowych wokalistów.

 

By każdy mógł poczuć koncertowy klimat w rytmie Burberry, dom mody zaprosił do współpracy trzech fotografów, którzy na Instagramie będą publikować fotorelacje z koncertów zorganizowanych przez markę. Dodatkowo na stronie Burberry.com organizowany jest konkurs, w którym można wygrać wejściówkę na jedną z tych trzech imprez. A jest ona nietypowa. Mały tatuaż w kształcie buteleczki zapachu Brit Rhythm gwarantuje nam wejście!

 

 

Zapach jest świeży, seksowny i prowokujący i oraz jak widać gwarantuje nam dobrą zabawę!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Brit Rhythm | Burberry Brit Rhythm | męski zapach | perfumy Burberry | Suki Waterhouse | George Barnett | BURBERRY |

podobne artykuły