PL / EN
COCO NOIR, NOWY ZAPACH CHANEL WCHODZI DO SPRZEDAŻY WE WRZEŚNIU 2012 - ZOBACZ FILMIK!

COCO NOIR, NOWY ZAPACH CHANEL WCHODZI DO SPRZEDAŻY WE WRZEŚNIU 2012 - ZOBACZ FILMIK!

Dom mody Chanel ogłosił wypuszczenie nowego zapachu z serii CocoCoco Noir. Zobacz teaser kampanii reklamowej!

Dom mody Chanel ogłosił, iż w przyszłym miesiącu planuje wprowadzenie do sprzedaży nowego zapachu z serii Coco – Coco Noir. Jak wiele współczesnych projektów najsłynniejszej marki świata, tak i ten dedykowany jest jej legendarnej twórczyni – Gabrielle „Coco” Chanel, zwanej również Mademoiselle.

 

Jak podają rzecznicy prasowi Chanel oraz platforma informacyjna WWD.com, nowy zapach będzie w pewien sposób ukoronowaniem starań Mademosielle Coco, którą fascynowała niekończąca się gra cieni i światła, kontrast głębokiej czerni z barokową sztukaterią.

 

Tworząc Coco Noir, pamiętałem również o zapachach Coco oraz Coco Mademoiselle, ponieważ w oczywisty sposób stanowią one cześć historii. Chciałem dalej odkrywać całą estetyczną gamę Chanel, gamę, która zawsze wyróżnia się wśród zapachów kwiatowych – a zwłaszcza dwie, Boir-des-Iles oraz Cuir de Russie. Te kompozycje zaczerpnąłem z Coco. Lubię tę serie nazywać kulturą Chanel Coronmandel, ponieważ w niej zawiera się prawdziwy charakter Gabrielle, widoczny w jej apartamencie. Nawiedziła mnie wizja, zainspirowana podróżą do Orientu, rozpoczynająca się i kończąca w Wenecji – i to był kierunek, w którym chciałem zmierzać – mówił Jacques Polge, nos marki Chanel od 1974 roku. (cyt. za WWD.com)

 

Pierwszy zapach z serii Coco, nazwany po prostu Coco powstał w 1984 roku, a w 2001 roku dołączył doń Coco Mademoiselle. Wejściu Coco Noir na rynek perfumeryjny ma towarzyszyć roczna  kampania promocyjna, której zwiastun możecie zobaczyć już teraz, na łamach  Lamode.info!

 

źródło: mat. prasowe Chanel

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Coco Noir | Jacques Polge | Karl Lagerfeld | Chanel | Coco Chanel |

podobne artykuły