PL / EN
NOWIŃSKA - NAJNOWSZA KOLEKCJA TOREB OD POLSKIEJ PROJEKTANTKI

NOWIŃSKA - NAJNOWSZA KOLEKCJA TOREB OD POLSKIEJ PROJEKTANTKI

Jej torby zauważył i wyróżnił najbardziej prestiżowy magazyn o modzie na świecie. Zobaczcie najnowsze propozycje polskiej marki Nowińska

Każdy człowiek kreuje siebie i swoje odbicie poprzez tworzenie niepowtarzalnego stylu, który wyróżnia go spośród innych. Każde dzieło powstające w procesie pracy twórczej, tworzy klimat, który wpływa na otoczenie. Z połączenia tych elementów powstaje potrzeba otaczania się pięknymi przedmiotami i udoskonalania rzeczywistości według własnych zasad. Tak brzmi filozofia marki Nowińska, która na polskim rynku funkcjonuje już od 2004 roku.

 

Wykonane z wysokiej jakości skór torby, choć co sezon zmieniają swoją postać zgodnie z obowiązującymi tendencjami, charakteryzują też fundamenty, które pozostają niezmienne. Składają się na nie przede wszystkim kunszt wykonania, oparty na tradycji rzemieślniczej oraz dbałość o każdy detal. Propozycjom marki Nowińska przyświeca również cel, jakim jest pomoc w budowaniu świadomego i indywidualnego stylu swoich klientek.

 

Wśród najnowszych projektów, które na co dzień można zakupić w sklepie internetowym lub odwiedzając pracownię, mieszczącą się w przepięknej kamienicy na warszawskiej ulicy Rozbrat, znajdziemy przede wszystkim bardzo ciekawe wykorzystanie jednego z najpopularniejszych detali tego sezonu, czyli frędzle. Pojawiają się one zarówno na bardziej pakownych modelach, niezwykle pożądanych ostatnimi czasy torbach typu worek, ale i eleganckich kopertówkach czy nieco mniejszych formach, w sam raz na wieczorne wyjścia.

 

Oprócz designu, zachęca również piękna kolorystyka. Nowińska z jednej strony postawiła na delikatną i stonowaną szarość i beż, a z drugiej, klasyczną ponadczasową czerń i mocną czerwień. Nic więc dziwnego, że torebkami projektantki zainteresował się magazyn Vogue, którego dodatek specjalny - Vogue Accessory, kilka dni temu wyróżnił polską markę na swoim profilu na Facebook'u.

 

Zajrzyjcie do naszej galerii i zobaczcie najnowsze projekty Nowińskiej. 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: Nowińska | torby | torebki | polska marka | dodatki | akcesoria | galanteria skórzana |

podobne artykuły