PL / EN
NOWA KOLEKCJA OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH LOUIS VUITTON SUNGLASSES 2014

NOWA KOLEKCJA OKULARÓW PRZECIWSŁONECZNYCH LOUIS VUITTON SUNGLASSES 2014

W marcu dostępna będzie nowa kolekcja okularów przeciwsłonecznych marki Louis Vuitton. Sprawdźcie koniecznie!

Okulary przeciwsłoneczne od wielu lat są nieodłącznym elementem stylizacji. Ich pierwotne zastosowanie, mające na celu jedynie ochronę przed słońcem, wiele dekad temu straciło na znaczeniu. W dzisiejszych czasach króluje forma i sposób wykonania.Co więcej, w poprzednim stuleciu, pierwsza reklama lustrzanek z 1948 roku zachęcała hasłem: The wonderful fun of looking out at a world that can’t see you (tłum. Wspaniała zabawa z patrzenia na świat, który ciebie nie widzi”).

 

 

Francuski dom mody, w związku z ugruntowaną pozycją w segmencie marek luksusowych, doskonale zdaje sobie z tego sprawę. W tym celu przygotowano najnowszą kolekcję okularów przeciwsłonecznych, które idealnie wpisują się w trendy nadchodzącego sezonu.

 

 

W wiosenno – letniej linii LV zestawiono ze sobą klasyczne formy z nieco odświeżoną stylistyką. Modele sygnowane są dyskretnym logotypem marki, który podkreśla tym samym wyrafinowany charakter projektów.   

 

 

Propozycje dla kobiet urzekają subtelnością form, w których można zauważyć silne inspiracje stylistyką retro. Linia zaskakuje różnorodnością fasonów, gdyż znajdziemy w niej m.in. klasyczne „kocie oczy” (spopularyzowane przez gwiazdy pokroju Grace Kelly czy Ritę Hayworth) lub odświeżoną wersję okularów, nawiązującego do topowego modelu rodem z lat 70. - zwanego potocznie muchami (ang. bug-eye). Przypuszczamy, że stanie się ona prawdziwą gratką dla zagorzałych fanek klasycznej elegancji, bądź nieco bardziej odważnych w swych wyborach modowych, naśladowczyń Małgorzaty Braunek z ekranizacji „Polowanie na Muchy” autorstwa Andrzeja Wajdy.

 

 

Z kolei dla mężczyzn, Francuzi proponują dwa modele utrzymane w duchu vintage, które zostały zainspirowane kultowym wzorem Damier. Przy czym jeden z nich nabrał nieco modernistycznego charakteru poprzez zastosowanie lustrzanego efektu w odcieniu Dazzling Blue, który według prognoz Pantone jest jednym z wiodących kolorów sezonu wiosna – lato 2014. 

 

Przed obiektywem Bjarne Jonassona stanęli australijska modelka Jessica Hart i Jérémie Laheurte - francuski model i aktor.

 

 

Najważniejsze modele nadchodzącego sezonu prezentujemy dla Was w galerii. Kolekcja dostępna będzie już w marcu! Co sądzicie o propozycjach francuskiego domu mody?

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Louis Vuitton kolekcja | Louis Vuitton okulary kolekcja | Louis Vuitton sunglasess 2014 |

podobne artykuły