PL / EN
NOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2015/16 OD MARKI MUSES

NOWA KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2015/16 OD MARKI MUSES

Zobaczcie nową kolekcję marki MUSES – efekt współpracy Nataszy Urbańskiej z nową dyrektor kreatywną Moniką Gronowską!

 

W czwartek, w warszawskim Hotelu Bristol, odbyło się spotkanie prasowe połączone z prezentacją najnowszej kolekcji marki MUSES na sezon jesień zima 15/16. Na wydarzeniu obecna była prezes polskiego domu mody Natasza Urbańska, która przedstawiła nowego partnera biznesowego, a zarazem dyrektor kreatywną – Monikę Gronowską.

 

Kolekcja, którą zaprezentowała nowa główna projektantka MUSES, różni się od poprzednich linii firmy. Propozycje na sezon jesień zima 15/16 ograne są mieszanką klasyki i casualowego stylu. Monika Gronowska, zapytana przez nas o inspiracje do stworzenia kolekcji, mówiła o specyficznej tożsamości mody ulic Paryża, które przesiąknięte są szykiem i elegancją. Misją marki nie jest przebranie, a ubranie kobiet w taki sposób, aby czuły się wyjątkowo, ale i wygodnie. Sylwetki na nadchodzący sezon odcinają się od stylu glamour i „pozwalają kobiecie wyjść prosto ze sceny na ulicę” – odpowiednie są dla osób świadomych siebie, które nie lubią powielania, a  potrafią świadomie podkreślać swoje indywidualne piękno.

 

Plany na kolejną kolekcję owiane są tajemnicą, jednak udało nam się dowiedzieć, że motywem przewodnim nadchodzących kreacji będzie rodzina – jedna z najistotniejszych dla Nataszy Urbańskiej i Moniki Gronowskiej wartości w życiu. Obie panie chcą dedykować następne projekty swoim córkom, które podobnie tak jak i one, zafascynowane są modą.

 

Czekamy na następne propozycje od marki MUSES, a najnowszy lookbook kolekcji jesień zima 15/16 możecie zobaczyć w naszej galerii. Zapraszamy!

 

 

video

MMC - BACKSTAGE POKAZU JESIEŃ ZIMA 2016

tagi: Nowa kolekcja jesień zima 15 16 od marki MUSES | nowa kolekcja | kolekcja | prezentacja | Natasza Urbańska |

podobne artykuły