PL / EN
NOWA KOLEKCJA BIZUU NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

NOWA KOLEKCJA BIZUU NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Słodkie kolory, dziewczęce fasony i falbanki. Zobaczcie nową, ale jak zawsze uroczą kolekcję Bizuu na najbliższy sezon jesienno-zimowy.

 

Młoda, bo niespełna dwuletnia marka Bizuu cieszy się coraz większą popularnością.  Polskie celebrytki bardzo często pokazują się w kreacjach zaprojektowanych przez pochodzące z Poznania siostry – Biankę Jordan i Zuzannę Wachowiak. Brand został również doceniony przez czytelników magazynu Glamour, co zaowocowało nagrodą w kategorii „Wejście w stylu Glamour” wręczonej podczas gali Kobieta Roku.

 

Duet projektantek na najbliższy sezon jesienno-zimowy proponuje nam piękne żakiety i dziewczęce sukienki wykończone falbanami, kokardami i sztucznym futrem. Wszystko wykonanie ze świetnej jakości tkanin, a przede wszystkim pięknych wełen w stylu Chanel oraz koronek.

 

Dodatkiem do kolekcji jest cała seria torebek. Za inspiracje do stworzenia tych akcesoriów posłużyły siostrom desery i rzeczywiście jest to zauważalne. Możemy podziwiać słodkie torebki w cukierkowych kolorach.

 

Zobaczcie sami.

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Blanka Jordan | Zuzanna Wachowiak | kolekcja bizuu na sezon jesień zima 2012 | trendy jesień zima 2012 | bizuu |

podobne artykuły