PL / EN
NOWA DAMSKA KOLEKCJA ZEGARKÓW G-SHOCK

NOWA DAMSKA KOLEKCJA ZEGARKÓW G-SHOCK

Po ponad 30 latach od debiutu pierwszego zegarka G-SHOCK, marka Casio wprowadza damską kolekcję  G-SHOCK S-Series. Zobaczcie wszystkie modele! 

Po ponad 30 latach od debiutu pierwszego zegarka G-SHOCK, Casio wprowadza  damską kolekcję - G-SHOCK S-Series.  Linia idealnie wpisuje się w panujące trendy, ponieważ od kilku sezonów kobiety coraz chętniej sięgają po duże i masywne akcesoria.

 

Kilkanaście modeli - każdy w innej kolorystyce. Od różu, niebieskiego, zielonego, przez czerwień i  złoto, po modowy fiolet w opcji moro. Kolekcja to niemal wierne odzwierciedlenie męskiego G-SHOCK - zegarki są tak samo wstrząsoodporne i niezawodne, wyposażone w najważniejsze funkcje charakterystyczne dla marki: stoper, timer, 5 alarmów, czas światowy czy automatyczny kalendarz. S-Series świetnie sprawdzą się również na nadgarstkach amatorek słonecznych i  wodnych kąpieli - nie dość, że z racji kolorystyki prezentowana kolekcja będzie idealnym dodatkiem stroju plażowego, to  klasa wodoszczelności sięgająca 200 metrów pozwali na swobodne pływanie w zegarkach. Jedyne co różni linię od męskiej to średnica koperty - nieco mniejsza, lepiej pasująca na kobiecy nadgarstek. 

 

NOWA DAMSKA KOLEKCJA ZEGARKOW G-SHOCK

fot. materiały prasowe

 

Kolekcja G-SHOCK S-Series jest odpowiedzią nie tylko na oczekiwania fanek marki CASIO, ale również na globalne trendy. Z roku na rok kobiety coraz chętniej kupują masywne zegarki, bardzo często sięgając po modele z męskiej półki. Wśród wszystkich sprzedanych  G-SHOCK około 14%  kupują kobiety i to nie na prezent, ale dla siebie do noszenia. Mało jest sportowych, wytrzymałych, a przy tym ładnych zegarków  dedykowanych żeńskiej grupie odbiorców. Jest oczywiście sportowa linia Baby-G, ale dla kobiety w wieku 30+  już sama nazwa z członem "baby" może być problematyczna, z kolei tradycyjny G-SHOCK dla wielu jest nazbyt duży. S-Series jest trafioną odpowiedzią na lukę w świecie damskich zegarków.

 

NOWA DAMSKA KOLEKCJA ZEGARKOW G-SHOCK/GMA-S110HC

fot. materiały prasowe

 

Kolekcja dostępna jest od lutego 2015 roku w wybranych punktach sieci salonów Time Trend oraz u partnerów handlowych firmy ZIBI. Ceny od ok. 499 zł do ok. 700zł

 

video

TOMASZ OSSOLIŃSKI WIOSNA 2022

tagi: G-SHOCK | Casio | G-SHOCK S-Series | zegarek | zegarki | zegarki damskie |

podobne artykuły