PL / EN
NIESAMOWITY MATTHEW TERRY W NOWYM SPOCIE REKLAMOWYM BIELIZNY CALVIN KLEIN

NIESAMOWITY MATTHEW TERRY W NOWYM SPOCIE REKLAMOWYM BIELIZNY CALVIN KLEIN

Wyrzeźbiona figura Terry’ego i kultowa już bielizna Calvin Klein. Zobaczcie niesamowity efekt tego połączenia w reklamie wyemitowanej podczas Super Bowl

Po reklamie, która przedstawiała namiętny pocałunek Bar Rafaeli z aktorem Jess’ym Heiman’em i wzbudziła najwięcej kontrowersji, my bierzemy pod lupę spot reklamowy Calvina Kleina, w którym seksowny Matthew Terry prezentuje bieliznę marki.

 

 

21. latek zmienił się w w ciągu roku z nieśmiałego chłopca z Jersey w modela jednej z najseksowniejszych kampanii reklamowych na świecie. Model swój sukces zawdzięcza mamie - to ona zaprowadziła go na konkurs fotograficzny w 2011 roku, gdzie Matthew zdobył główną nagrodę i podpisał kontrakt z prestiżową agencją modeli Ford. Od tego momentu jego kariera nabrała niezwykłego tempa.

 

 

Terry Matthew i jego niesamowicie wyrzeźbione ciało to spektakularny widok w nowym 30. sekundowym spocie kampanii Calvin Klein, który swoją premierę miał podczas finału Ligii Futbolu Amerykańskiego. Model prezentuje w nim najnowszą, bezszwową linię bielizny marki Calvin Klein. Oprócz reklamy, boski Terry będzie również twarzą najnowszego zapachu Calvin Klein Obsession Dark.

 

 

Dla pań zastanawiających się czy mają szansę u niesamowitego przystojniaka mamy dobrą wiadomość dla... blondynek! Model powiedział dziennikarzom, że jest singlem, ale interesują go jedynie jasnowłose piękności.

 

 

Zobaczcie jak niesamowicie prezentuje się Terry w bieliźnie Calvin Klein. Przedstawiamy najnowszy spot reklamowy marki, który swoją premierę miał podczas Super Bowl.

 

 

żródło : youtube.com


video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Matthew Terry w reklamie Calvin Klein | reklama Calvin Klein podczas Super Bowl | Matthew Terry w reklamie Calvin Klein podczas Super Bowl | Matthew Terry Super Bowl | Matthew Terry Calvin Klein |

podobne artykuły