PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
BIO HYALURON 4D – NOWE KREMY EVELINE COSMETICS

BIO HYALURON 4D – NOWE KREMY EVELINE COSMETICS

Piękna cera w każdym wieku? Eveline Cosmetics prezentuje dwa rewolucyjne kremy do pielęgnacji twarzy z serii Bio Hyaluron 4D. Poznaj ich moc odżywiania i głębokiego nawilżania! 

By móc cieszyć się młodą i piękną skórą, należy bezwzględnie stosować odpowiednią do wieku pielęgnację. Odżywianie i dogłębne nawilżanie to podstawa kosmetycznych zabiegów. Eveline Cosmetics przedstawia rewolucyjną na rynku nowość przygotowaną w oparciu kwas hialuronowy, silny nawilżacz i składnik naszej skóry, którego ilość niestety z upływem lat znacząco maleje - preparaty z linii Bio Hyaluron 4D.

 

Ultranawilżający krem na dzień i na noc 30+ i intensywnie liftingujący krem-koncentrat na dzień i na noc 60+ od Eveline Cosmetics to preparaty zapewniające nowatorskie wygładzenie i skuteczną walkę z oznakami starzenia. Stworzenie serii Bio Hyaluron 4D zostało zainspirowane technikami wypełniania zmarszczek kwasem hialuronowym w dermatologii estetycznej oraz innowacyjnym wykorzystaniem roślinnych komórek macierzystych w medycynie. Dzięki nim skóra staje się promienna, świeża, a odżywcze działanie poprawia elastyczność i modeluje kontur twarzy.

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Eveline Cosmetics | Bio Hyaluron 4D Ultranawilżający Krem na dzień i na noc SPF 8 | Bio Hyaluron 4D Intensywnie liftingujący Krem-koncentrat na dzień i na noc SPF 8 | pielęgnacja twarzy |

podobne artykuły