PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NATASHA POLY DLA VOGUE CHINA STYCZEŃ 2014

NATASHA POLY DLA VOGUE CHINA STYCZEŃ 2014

Piękna Rosjanka na dłuższą chwilę zniknęła z branży mody, a teraz powraca w wielkim stylu, prezentując najgorętszy trend – pastele, na łamach chińskiej edycji biblii mody. Zobaczcie!

Natasha zaczęła pracę modelki w Rosji, w 2000 roku. Cztery lata później wygrała jeden z moskiewiskich konkursów dla modelek i zadebiutowała na międzynarodowym wybiegu, podczas pokazu marki Emmanuel Ungaro w Paryżu. W tym samym roku wzięła udział jeszcze w 54 pokazach podczas tygodni mody w Nowym Jorku, Mediolanie i Paryżu i dwukrotnie pojawiła się na okładce Vogue Paris. Jej kariera potoczyła się błyskawicznie – podpisywała kontrakt za kontraktem, redakcje i fotografowie błagali ją o pozowanie i zdjęcia na okładki. Rosjanka w mgnieniu oka znalazła się na szczycie.

 

 

W ostatnim czasie jednak coraz mniej słyszeliśmy o sukcesach 28-letniej Rosjanki, więc tym bardziej z chęcią publikujemy najnowszy edytorial styczniowego wydania Vogue China, którego jest gwiazdą. Na fotografiach autorstwa genialnego Patricka Demarcheliera zobaczymy Natashę prezentującą jeden z najgorętszych trendów sezonu wiosna lato 2014 – pastele. Poly pozuje w kreacjach światowych sław krawiectwa, a m.in.takich marek jak: Louis Vuitton, Carven, Sergio Rosii, Chloe, Lanvin, Prada, Celine, Burberry Prorsum, Chanel, Stella McCartney, 3.1 Phillip Lim, Emanuel Ungaro, Elie Saab, Viktor & Rolf, Fendi czy Alexander Wang.

 

 

Za stylizację do edytorialu „Colour Me Happy” odpowiedzialna była Daniela Paudice. Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie całą sesję w obiektywie Patricka Demarchelier. Udany powrót do branży mody? Naszym zdaniem jak najbardziej!

 

 

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Natasha Poly Vogue China January 2014 | Natasha Poly | Patrick Demarchelier |

podobne artykuły