PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NATALIA VODIANOVA I ADRIEN BRODY W SESJI DLA LIPCOWEGO VOGUE US

NATALIA VODIANOVA I ADRIEN BRODY W SESJI DLA LIPCOWEGO VOGUE US

Zobaczcie niesamowitą sesję „L’Amour Toujours” autorstwa Petera Lindbergha dla lipcowego numeru Vogue US. W rolach głównych Natalia Vodianova i zdobywca Oscara, Adrien Brody

Niesamowite kadry z iście filmową scenerią, a w rolach głównych zdobywca Oscara Adrien Brody i jedna z najpiękniejszych modelek na świecie, Natalia Vodianova. Takie sesje zdjęciowe, jak ta dla lipcowego numeru Vogue US, nie zdarzają się często i na pewno nie stoją za nimi przypadkowe osoby. Duet, który tworzył edytorial „L’Amour Tojours”, to profesjonaliści w każdym calu i mistrzowie swojego fachu - urodzony w Lesznie niemiecki fotograf Peter Lindbergh oraz stylistka i wieloletnia redaktorka amerykańskiej „biblii mody”, Grace Coddington.

 

Zdjęcia Lindbergha zabierają nas w podróż, której motywem przewodnim jest tytułowa „wieczna miłość”. Wraz z parą kochanków, których nonszalancją i niesamowitym stylem zachwycamy się już od pierwszego ujęcia, zwiedzamy malowniczą Niceę - klimatyczne uliczki, plażę z widokiem na wody Morza Śródziemnego, ale również wnętrza luksusowego hotelu (prawdopodobnie pięciogwiazdkowego Le Negresco, uchwyconego w jednym z kadrów), typowo francuskiej kawiarni, a także galerii sztuki. Vodianova i Brody wystylizowani przez Coddington w projekty Prady, Diora, Miu Miu, Saint Laurent czy Dolce&Gabbana, pozują również w towarzystwie pięknych dalmatyńczyków, co powoduje, że taką historię z przyjemnością obejrzelibyśmy na srebrnym ekranie! A Wy? 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Adrien Brody | Vogue US | sesja | L'Amour Toujours | Peter Lindbergh | Grace Coddington | NATALIA VODIANOVA |

podobne artykuły