PL / EN
NAJNOWSZA KAMPANIA SIMPLE CP NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2015/2016

NAJNOWSZA KAMPANIA SIMPLE CP NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2015/2016

Właśnie pojawiła się sesja wizerunkowa oraz materiał video promujący najnowszą kolekcję marki SIMPLE z udziałem Marty Dyks. Zobaczcie sami!

 

Nowa kolekcja SIMPLE na sezon jesień zima 2015/2016 inspirowana jest „epoką, w której moda i feminizm na siebie oddziaływały”. Jak mówi Weronika Pietras, główna projektantka marki Lata 70 to czas, w którym kobiety zaczęły ubiorem wyrażać siebie - czerpały inspiracje ze sztuki, bawiły się formą i kolorem. Potrafiły jednocześnie podkreślić swoje piękno, kobiecość, determinację oraz niezależność.”

 

Właśnie dlatego, wśród najnowszych propozycji SIMPLE odnajdziemy liczne kroje retro w odświeżonej wersji, takie jak rozkloszowane spódnice czy spodnie z wysokim stanem. Paleta kolorów zaczerpnięta została z orientalnych targowisk. Dominują w niej barwy przypraw takie jak fuksje, pomarańcze, cynamon, zieleń czy turkus. Wartym uwagi elementem projektów są również frędzle i sznurowania.

 

Twarzą najnowszej kampanii SIMPLE CP została modelka Marta Dyks w towarzystwie narzeczonego – Borysa Starosza. Za fotografie odpowiedzialna jest Agata Pospieszyńska, stylizacją zajęła się Ina Lekiewicz, o fryzurę zadbał Paweł Solis a całość makijażem dopełniła Marianna Yurkiewicz. Dodatkowym materiałem do sesji jest film wizerunkowy autorstwa Kuby Kossaka, sprawdźcie efekty!

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: kampania | najnowsza kampania | kampania simple | SIMPLE | SIMPLE CP | jesień zima 2015 2016 |

podobne artykuły