PL / EN
NADJA BENDER NOWĄ TWARZĄ FENDI

NADJA BENDER NOWĄ TWARZĄ FENDI

Skandynawska modelka Nadja Bender, ulubienica Karla Lagerfelda, została wybrana nową twarzą Fendi. Sprawdźcie szczegóły!

Wiosenno - letnia kampania Fendi  2014 nabrała nowego rozmachu za sprawą obecności przepięknej Dunki – Nadji Bender. Dyrektor kreatywny marki, wielki Karl Lagerfeld, osobiście sfotografował modelkę.

 

 

Skandynawska piękność, w zawrotnym tempie, wspina się po szczeblach kariery. Odkryta zaledwie 2 lata temu, dzisiaj święci triumfy. 23 – letnia Nadja została przypadkowo zauważona przez sąsiada, który zgłosił ją do agencji modelek. Bender nigdy nie interesowała się modą i zamiast polegać na swej urodzie rozpoczęła studia w dziedzinie nanotechnologii.

 

 

Co więcej, Dunka z rozbrajającą szczerością wyznaje: „Zawsze myślałam, że jestem za stara na bycie modelką " żartuje. "Nie było to nigdy czymś , co bym rozważała w swojej przyszłej karierze zawodowej – nie wiedziałam przecież nic o modzie” dodaje Nadja.

 

 

Wbrew oczekiwanion, jej losy potyczyły się kompletnie innym torem.Na fali sukcesu związanego z angażem do kampanii Chanel cruise, Karl zaangażował ją do reprezentowania domu mody Fendi. Z czystym sumienieniem można stwierdzić, iż aktualnie stała się ulubienicą jedego z najbardziej wpływowych ludzi z branży mody.

 

 

Sama modelka publicznie przyznaje, że jest wielką fanką niemieckiego projektanta. Wyznała nawet, że w przypadku wygranej na loterii wykupiłaby cały asortyment marki Fendi! Co więcej, współpracę z Lagerfeldem skomentowała w taki o to sposób: „ Karl jest niesamowity. Niektórzy ludzie z branży bardzo często bywają niezdecydowani, gdy chodzi o pokazanie artystycznego punktu widzenia. On natomiast, dokładnie wie czego chce.”

 

 

Czy sądzicie, że Nadja Bender ma szansę zostać modelką pokroju Cary Delavigne? Koniecznie sprawdźcie efekty współpracy i oceńcię Skandynawkę w akcji!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Agata Tanter (@agatatanter)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Nadja Bender | Fendi | Nadia Bender Fendi face | Fendi campaign | Karl Lagerfeld |

podobne artykuły