PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PRZEGLĄD SZPILEK CHRISTIAN LOUBOUTIN

MUST HAVE WIOSNA LATO 2012 – PRZEGLĄD SZPILEK CHRISTIAN LOUBOUTIN

Kultowa czerwona podeszwa w połączeniu z najgorętszymi trendami wiosna lato 2012. Przeglądamy kolekcję butów Christian Louboutin.

Szpilki od Louboutin to obiekt nienasyconego pożądania niemal każdej kobiety. Zmysłowość połączona z przyciągającym wzrok designem zapewniła marce nienaruszalny status lidera, a kolekcje co sezon wyprzedają się, pomimo cen niebotycznych, jak same obcasy, niczym świeże bułeczki.

 

Specjalnie dla Was postanowiliśmy więc przejrzeć wiosenno-letnią kolekcję francuskich szpilek. Dominują w niej zadziorne elementy – kolce, bogate zdobienia i neonowe kolory. Hitem są szpilki częściowo wykonane ze sztucznego przeźroczystego tworzywa. To co niezmienne, to rzecz jasna czerwona podeszwa – znak firmowy marki.

 

Z czym nosić szpilki Christian Louboutin? Ponieważ sam projektant zdaje się nie uznawać żadnych reguł gry i zasad, tworząc pod wpływem niezliczonej liczby inspiracji, to właściwie powinniśmy wziąć z niego przykład. I zestawiać szalone, a zarazem luksusowe obuwie z tym, co akurat wyda nam się odpowiednie. 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Christian Louboutin | trendy wiosna lato 2012 |

podobne artykuły