PL / EN
MUST HAVE WIOSNA LATO 2013 - BEANIE

MUST HAVE WIOSNA LATO 2013 - BEANIE

Bawełniana czapka typu beanie to prawdziwy must have, który powinien zagościć w każdej garderobie. Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się na jej zakup, to koniecznie zobaczcie propozycje polskich sieciówek oraz butików online!

Beanie to od zeszłego roku totalny must have w szafie każdego fashonisty. Uwielbiają je młodzi, noszą osoby pełne energii i świeżości. Ten gadżet z pewnością wyróżnia z tłumu i jednocześnie podkreśla osobisty styl. Nadchodzący sezon wiosna lato 2013 jest dla beanie niezwykle łaskawy – bawełniane czapki powracają bowiem w bardzo ciekawych odsłonach. Redakcja LAMODE.INFO wyruszyła na poszukiwania i przygotowała przegląd najlepszych propozycji z popularnych sieciówek oraz butików online.

 

 

Co przykuło naszą uwagę? Cała gama kolorów i napisów oraz wzorów, które umieszczone są na beanie. Kolorowe czy basicowe, gładkie bądź z kryształami Swarovskiego, z kontrowersyjnymi napisami, bądź ciekawym przekazem lub motywem - wariacji na temat wyglądu czapki jest wiele i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. W galerii prezentujemy najciekawsze propozycje na nadchodzący sezon.

 

 

Ta popularna część garderoby to od zeszłego sezonu must have w szafie każdego fashonisty. Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się na jej zakup, to zobaczcie koniecznie propozycje, które dla Was przygotowaliśmy w galerii!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: beanie | must have | must have beanie | must have wiosna lato 2013 |

podobne artykuły