PL / EN
MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013/14 - RĘKAWICZKI

MUST HAVE JESIEŃ ZIMA 2013/14 - RĘKAWICZKI

Zima doskwiera nie tylko drogowcom, ale również, a może przede wszystkim naszym przemarzniętym dłoniom. Ruszamy im na ratunek robiąc dla Was przegląd rękawiczek! 

Święta za pasem i czas pomyśleć o prezentach. Co roku okazuje się jednak, że w natłoku obowiązków nie starcza nam chwili, by znaleźć ten właściwy. Czasem nie trzeba szukać zbyt daleko i wymyślać prezentu nazbyt oryginalnego, bo wystarczy po prostu… para rękawiczek – praktycznych, wygodnych i z pewnością przydatnych, bo jak to z rękawiczkami bywa - uwielbiają się gubić. Jeżeli prezenty macie już kupione to może pora zastanowić się czy Wy macie czym otulić ręce w chłodne dni?

 

 

Powszechnie wiadomo, że najsłodszą odsłoną zimowych rękawiczek są te z jednym palcem. Pamiętacie je z dzieciństwa? Miejsce na kciuk i całą dłoń, ciepłe i przywodzące na myśl zimowe szaleństwa na sankach i jabłuszkach z dzieciństwa. W ofercie znanych sieciówek i popularnych butików znajdziemy szeroki wybór w różnych kolorach, wzorach i o różnych fakturach. Są tu zarówno rękawiczki z zabawnymi naszywkami, nordyckie wzory, mitenki z futrzanymi wykończeniami jak i całkowicie pokryte futerkiem nieco oversize’owe pary oraz te z puchowe z połyskiem. Lecz znajdziemy tam nie tylko te "jednopalczaste" modele. Oferta jest bardzo bogata, bo naszą uwagę przykuły także te o długości do łokcia czy o klasycznym skórzanym fasonie.

 

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie co znaleźliśmy na sklepowych półkach oraz w butikach znanych projektantów.

 

 

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: must have rękawiczki | must have jesieńzima 2013/14 | przegląd rękawiczek | rękawiczki | modne rękawiczki | pomysł na prezent | must have |

podobne artykuły