Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA MACIEJEK PROSTO W TRENDY – KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

MONIKA MACIEJEK PROSTO W TRENDY – KOLEKCJA NA SEZON WIOSNA LATO 2012

Monika Maciejek w ubiegłym sezonie zachwyciła nas kolekcją dopinanych kołnierzyków. Zobaczcie co przygotowała projektantka na wiosnę lato 2012!

Projektantka Monika Maciejek zdaje się bardzo dobrze nadążać za obowiązującymi trendami. W ubiegłym sezonie zachwyciła nas swoją kolekcją dopinanych kołnierzyków w tym z kolei postawiła na jeszcze więcej dodatków.

 

W kolekcji wiosna lato 2012 pojawiają się niezwykle modne baskinki, które sprawiają, że kobiece kształty są jeszcze bardziej podkreślone i uwydatnione. Stanowiące osobny element garderoby mogą stać się ozdobą zarówno klasycznych spodni, jak też spódnic czy sukienek, również tych, które obecnie posiadamy w szafie. 

 

Monika Maciejek stawia na różnorodność fasonów, wśród jej propozycji znaleźć można baskinki marszczone, geometryczne, z zaokrąglonymi bokami lub zupełnie kanciaste. Również kolorystyka pozwala na dowolną ich interpretację i zabawę z nimi – od biel przez pastele aż po klasyczną czerń. W kolekcji znaleźć można także kolejne formy kołnierzyków, zarówno bardzo nowoczesnych i geometrycznych, jak też nawiązujących swoją stylistyką do mody średniowecznej, a także bardzo seksowe gorsety.

 

Zobaczcie propozycje Moniki Maciejek na sezon wiosna lato 2012 w obiektywie Mangdy.

 

tagi: Monika Maciejek | trendy wiosna lato 2012 | moda polska |

podobne artykuły