PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
MONIKA JAC JAGACIAK W SIERPNIOWYM WYDANIU VOGUE CHINA

MONIKA JAC JAGACIAK W SIERPNIOWYM WYDANIU VOGUE CHINA

Szare drapacze chmur, śliczna Monika Jac Jagaciak i stylizacje w wyrazistych kolorach, czyli jesień widziana oczyma Johna Minh Nguyena w sierpniowym numerze chińskiego Vogue’a.

Monika Jac Jagaciak weszła w świat mody ze skandalem i od początku było o niej głośno. W wieku 13 lat została zaproszona do udziału w australijskim fashion weeku, co wywołało falę protestów na całym świecie i przyczyniło się do ustalenia minimalnej granicy wieku. Dziś modelki biorące udział w tygodniach mody muszą mieć co najmniej 16 lat.  Chociaż Jac przepracowała w branży już 5 lat, a jej osiągnięcia są niesamowite jak na 18-nastolatkę, to nadal podbija światowe wybiegi i rozwija swoją karierę.

 

Tym razem możemy podziwiać modelkę w edytorialu dla chińskiego Vogue’a. Sesja zatytułowana „Fall with love” („Jesień z miłością”) została wykonana w Szanghaju. Tło dla stroi w intensywnych kolorach robią jedne z najwyższych budynków na świecie. Dominujący w stylizacjach kolor różowy nawiązuje do tytułowej miłości i zdecydowanie ożywia szary, miejski krajobraz Pudongu wypełnionego drapaczami chmur. Zaczesane i wygładzone włosy odsłaniają śliczna twarz Moniki i dodaje stylizacją elegancji. Makijaż, wykonany w przeważającym w sesji różu, jest raczej delikatny, chociaż podkreśla zarówno oczy i usta. Całość prezentuje się dostojnie, różowo i urzekająco.

 

Autorem sesji jest fotograf, John Minh Nguyen. Zobaczcie zdjęcia!

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Monika Jac Jagaciak | Jac | Vogue China | edytorial | John Minh Nguyen |

podobne artykuły