Logotyp serwisu lamode.info
MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022 - TRENDY KOLORY, CIĘCIA I STYLIZACJE

MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022 - TRENDY KOLORY, CIĘCIA I STYLIZACJE

Warkocze okalające twarz i boby!

Spis treści

1. WARKOCZE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

2. FALE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

3. BOB - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

4. TRUSKAWKOWY BLOND - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

5. GŁADKO ZACZESANE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

6. PROSTE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

7. UKŁADANE NA MOKRO - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

WARKOCZE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Sezon wiosna lato 2022 stoi pod znakiem warkoczy. Te zaplecione ciasno, w bokserskim stylu nosimy np. w połączeniu z kapeluszami i masywną, złotą biżuterią. W ramach urozmaicenia warkoczy możemy wpleść w nie kontrastującą wstążkę lub sznurek, który doda stylizacjom boho charakteru. Fanki rozpuszczonych włosów mogą postawić na, niezwykle efektowne i łatwe do zrobienia, cienkie warkoczyki okalające twarz.

Bronx and Blanco, Altuzarra (fot. East News)

FALE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Naturalne przywodzące na myśl dzień na plaży lub pełne objętości w stylu gwiazd Hollywood - w sezonie wiosna lato 2022 fale przybierają różne formy. Aby uzyskać pełen tekstury, surferski look, na co dzień, wystarczy spryskać wilgotne włosy solą morską i delikatnie je odcisnąć. Na wielkich wyjściach zadać szyku może burza, roztrzepanych loków, która będzie idealnym połączeniem szaleństwa i elegancji, zwłaszcza w połączeniu z satynową sukienką typu slip on.

Colin Locascio, C Plus Series (fot. East News)

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2022 - PAZNOKCIE 

 

BOB - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Bob niezmiennie pozostaje jedną z najmodniejszych fryzur. Kobiety cenią go sobie za połączenie elegancji, ekstrawagancji i niewymuszonego charakteru. W sezonie wiosna lato 2022 najpopularniejsza wersja boba to, taka w stylu retro - idealnie wygładzone włosy z końcówkami wywiniętymi na zewnątrz. 

Christian Cowan (fot. East News)

TRUSKAWKOWY BLOND - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Truskawkowy blond, czyli połączenie jasnych tonów z ciepłymi refleksami miedzi, złota, a nawet różu. W sezonie wiosna lato 2022 chłodne blondy zamieniamy na nieco bardziej słoneczne odcienie, inspirowane Kalifornią. Truskawkowy blond jest niezwykle uniwersalny; dopasowuje się i podkreśla każdy typ urody, niezależnie od koloru oczu czy cery. 

C Plus Series (fot. East News)

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2022 - KOLORY

GŁADKO ZACZESANE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Z przedziałkiem na środku lub całkowicie zaczesane do tyłu - w sezonie wiosna lato 2022 stawiamy na niskie koki lub kitki, które dzięki swojej uniwersalności sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i na eleganckie wyjścia czy imprezy na mieście. Idealnie gładkie włosy zaczesane w niski kok, utwardzone lakierem stworzą stylizację w hiszpańskim klimacie, a niestarannie zebrane w kitkę z kilkoma kosmykami okalającymi twarz i dodatkiem w postaci cienkiej wstążki dodadzą niewymuszonego, preppy charakteru. 

Adam Lippes, Jonathan Simkhai (fot. East News)

PROSTE - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Gładkie, idealnie wyprostowane włosy są hitem sezonu wiosna lato 2022. Długie do pasa lub krótkie boby, bez znaczenia, najważniejsza jest perfekcyjna, nabłyszczona olejkiem tafla włosów.

Sergio Hudson (fot. East News)

POLECAMY: TRENDY WIOSNA LATO 2022 - TOREBKI 

UKŁADANE NA MOKRO - MODNE FRYZURY WIOSNA LATO 2022

Sezon wiosna lato 2022 to czas eksperymentów z różnymi stylizacjami. Co powiecie na delikatnie pofalowany wet look? Projektanci mówią zdecydowane “tak”! Aby uzyskać efekt mokrych włosów wystarczy sięgnąć po żel i grzebieniem, o szeroko rozstawionych zębach, zaczesać wszystkie włosy do tyłu.

Staxx (fot. East News)

Więcej inspiracji znajdziecie w galerii! Zapraszamy!

tagi: włosy | wiosna lato 2022 | TRENDY |

podobne artykuły