PL / EN
MODNE FRYZURY, KTÓRE ODŚWIEŻĄ TWÓJ WIZERUNEK

MODNE FRYZURY, KTÓRE ODŚWIEŻĄ TWÓJ WIZERUNEK

Długie fale, bob czy grzywka? Podpowiadamy jakie fryzury odmienią Twój wygląd!

Koniec lata to idealny moment na zmianę fryzury. Krótkie włosy pozwolą przetrwać ostatnie ciepłe dni i doskonale wpiszą się w jesienne trendy. Odważne i ekstrawaganckie cięcia czy romantyczne niedbałe fale – zobaczcie na jakiego typu fryzury warto postawić!

BOB
Kultowy bob jest efektownym cięciem, które upodobały sobie influencerki i celebrytki. Fryzura jest bardzo twarzowa, pasuje do każdego typu urody a włosy są łatwe do ułożenia. To klasyczne cięcie nigdy nie wyjdzie z mody!

bob

Bob w interpretacji Roberto Cavalli (fot. East News)

GRZYWKA W NOWYM WYDANIU
Robimy ją inspirując się francuskimi it-girls. Stylizujemy tak, aby zawsze wyglądała na pozostawioną w lekkim nieładzie. W razie wątpliwości, wystarczy sprawdzić na Instagramie konto Jeanne Damas i... voilà!

grzywka

Propozycja grzywki od Lanvin (fot. East News)

DELIKATNE FALE
Tworzymy je za pomocą lokówki, prostownicy, zaplecionego warkocza lub spiętego koka pozostawionego na noc. Są fryzurą łatwą do uzyskania i uniwersalną. Pasują do niemal każdego looku i na każdą porę dnia.

fale

Romantyczne fale u Marco Rambaldi (fot. East News)

ZOBACZ TAKŻE: TRENDY JESIEŃ ZIMA 2019/20 - KOLORY WŁOSÓW

EFEKTOWNE SPIĘCIE
Proste włosy spinamy biżuteryjnymi akcesoriami. Spinki, klamry, i wstążki – wybór jest dowolny. Warunek konieczny do spełnienia - ma być minimalistycznie i kobieco.

kucyk

Minimalistyczny kucyk Y Project (fot. East News)

MAKSYMALNA OBJĘTOŚĆ LOKÓW
Jak uzyskać burzę loków jak z filmu „Grease"? Tworzymy najdrobniejsze skręty, tapirujemy i utrwalamy lakierem. Ta fryzura to kwintesencja lat 80. w dodatku doskonale podkreśli rysy twarzy!

loki

Burzę loków zaprezentowała Chika Kisada (fot. East News)

WET LOOK
Propozycja niezwykle kobieca i elegancka - doskonała na wieczór. Fanką tego uczesania jest między innymi Kim Kardashian. Włosy traktujemy żelem i zaczesujemy do tyłu lub spinamy w idealny kucyk. Mają wyglądać tak, jakby właśnie wyszły spod grzebienia!

wet look

Wet look był główną fryzurą u Alexandra McQueena (fot. East News)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: włosy | jesień zima 2019 | TRENDY |

podobne artykuły